موانع سرمایه گذاری خارجی در همدان با حضور سفیر روسیه واستاندار همدان بررسی شد

موانع سرمایه گذاری خارجی در همدان با حضور سفیر روسیه واستاندار همدان بررسی شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا،موانع سرمایه گذاری فعالان اقتصادی و تجاری با حضور سفیر روسیه در ایران ، استاندار همدان و جمعی از مسوولان اقتصادی بررسی شد.
 
 به دنبال هماهنگی های صورت گرفته از سوی ˈمهدی سناییˈ سفیر ایران در روسیه که پیشتر نماینده نهاوند در خانه ملت بود ˈلیوان جاگاریانˈ سفیر روسیه در ایران به همراه رایزن بازرگانی این کشور ظهر امروز وارد همدان شدند.

بر اساس این گزارش استاندار همدان در نشستی با سفیر روسیه به بیان مزیت ها و فرصت های سرمایه گذاری استان همدان در سطوح مختلف اقتصادی، تجاری، گردشگری و کشاورزی پرداخت .

ˈمحمد ناصر نیکبختˈ کتابی که به بیان مزیت های این استان به زبان روسی به تحریر درامده بود را در این نشست به ˈجاگاریانˈ تقدیم کرد.

در این نشست زمینه توسعه مناسبات تجاری و خواهرخواندگی همدان با شهر ایکا ترین بورگ پنجمین شهر بزرگ روسیه مطرح شد.

سفیر روسیه این سفر را زمینه ای برای بررسی ظرفیت های استان در زمینه گردشگری، کشاورزی، صنایع تبدیلی به منظور افزایش تبادلات دانست.

طبق نظر رییس اتاق بازگانی همدان قرار است برای توسعه مناسبات تجاری بین دو کشور هیات بلند پایه تجاری در 18 اردیبهشت وارد کشور شود.

در این نشست مشکلات فرا روی فعالان تجاری از سوی سید ˈمجید موسویˈ رییس اتاق بازگانی همدان مطرح شد و به درخواست سفیر روسیه راهکارهای عملیاتی رفع این موانع نیز پیشنهاد و بررسی شد.

سفیر و رایزن بازرگانی روسیه در نشستی که با حضور هیات اتاق بازرگانی استان همدان، فعالان صادراتی، تولیدی و فعالان بخش خصوصی استان برگزار می شود شرکت می کنند و پس از آن نیز از اماکن توریستی و تفریحی همدان بازدیدی خواهند داشت.
۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP