علاقه مندی سرمایه گذاران خارجی و ایرانیان مقیم خارج برای سرمایه گذاری در ایران

علاقه مندی سرمایه گذاران خارجی و ایرانیان مقیم خارج برای سرمایه گذاری در ایران
چند تن از سرمایه گذاران کشورهای انگلیس، سوئیس، ایتالیا، فرانسه، ترکیه، امارات و... و نیز ایرانیان مقیم خارج در نشست خود با سرپرست معاونت تشویق دفتر سرمایه گذاری خارجی در محل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، آمادگی و علاقه مندی خود برای سرمایه گذاری در ایران را اعلام کردند.


 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی  وفنی ایران، در این نشست توضیحات مبسوطی پیرامون فضای اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور، مزایا  و ویژگی ها و پوششهای حمایتی  قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی،  سیاست و نگاه کشور به موضوع سرمایه گذاری خارجی و... به سرمایه گذران خارجی و ایرانی توسط حسن خدایاری سرپرست معاونت تشویق دفتر سرمایه گذاری خارجی برای طرف های سرمایه گذار  ارایه گردید.


خدایاری بر عزم و جدیت مسولان کشور بر فراهم نمودن شرایط سرمایه گذاری در کشور تاکید کرد و افزود:  در حال حاضر یکی از مهمترین اهداف کشور جذب سرمایه گذاری خارجی در حوزه ها و بخشهای مختلف کشور می باشد و این مهم با عنایت به وجود زمینه ها و فرصتهای سرمایه گذاری بکر و سود آور در کشور قابل تحقق می باشد.


 به گزارش خبرنگار ما،  طرف های خارجی علاقه مندی وآمادگی خود را برای سرمایه گذاری در ایران ابراز نمودند و سوالاتی  را در خصوص نحوه سرمایه گذاری و ورود به ایران مطرح کردند که توسط کارشناسان دفتر سرمایه گذاری خارجی راهنمایی و اطلاعات لازم ارائه گردید.


 گفتنی است، همچنین در این نشست با متقاضیان سرمایه گذاری در کشور، در خصوص خدمات سازمان سرمایه گذاری خارجی در زمینه شناسایی شرکتهای آماده همکاری با طرفهای خارجی نیز بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید متقاضیان سرمایه گذاری در کشور پس از آنکه فرصت سرمایه گذاری مورد نظر خود را  به منظور سرمایه گذاری در ایران از سایت www.iio.ir  انتخاب نمودند، می توانند با هماهنگی  و از طریق سازمان سرمایه گذاری خارجی نسبت به مذاکره با صاحب پروژه در محل این  سازمان اقدام نمایند.

۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP