دعوت شرکت مخابرات ایران از سرمایه‎گذاران خارجی برای حضور در پروژه‎های مخابراتی ایران

دعوت شرکت مخابرات ایران از سرمایه‎گذاران خارجی برای حضور در پروژه‎های مخابراتی ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات(سیتنا)،معاون راهبرد و توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران، گفت: اگر موقعیت مناسبی برای همکاری سرمایه گذاران خارجی با شرکت مخابرات پیش آید قطعا از آنان برای سرمایه گذاری در پروژه های مخابراتی در داخل کشور دعوت می کنیم.

 
مهندس"بابک تراکمه" ضمن اعلام آمادگی شرکت مخابرات ایران برای ایجاد زمینه‎ی حضور سرمایه گذاران خارجی در ایران، افزود: دعوت از سرمایه گذاران خارجی باعث می شود که آنان نیز از فرصت های سرمایه گذاری در ایران بهره مند شوند.

 
مدیر پروژه‎ی تغییر و تحول شرکت مخابرات ایران، در خصوص سرمایه گذاری شرکت متبوعش در پروژه های خارج از کشور نیز خاطرنشان کرد: در حال بررسی پروژه های خارج از ایران هستیم تا اگر مورد مناسبی پیدا کردیم که از جذابیت مناسبی برای ما برخوردار بود در آن بخش سرمایه گذاری کنیم.

 وی همچنین  در پاسخ به دیگر سوال خبرنگار سیتنا مبنی بر برنامه‎ی شرکت مخابرات ایران در سال جاری در حوزه‎ی سرمایه گذاری، گفت: تا کنون چندین پیشنهاد داشته ایم اما در مورد عملیاتی شدنشان باید گفت که هنوز در دست تحلیل و آنالیز هستیم تا بتوانیم به نحو مطلوب در آینده به نتیجه برسیم.
۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۳:۴۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP