پروژه 40 واحدی تعاونی مسکن سازمان سرمایه گذاری خارجی افتتاح شد

پروژه 40 واحدی تعاونی مسکن سازمان سرمایه گذاری خارجی افتتاح شد
پروژه چهل واحدی تعاونی مسکن سازمان سرمایه گذاری واقع در شهر جدید پردیس امروز صبح با حضور بهروز علییشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،شرفشاهی مشاور وزیر ومدیر کل دفتر وزارتی، جمعی از مدیران و مشاورین و همچنین صاحبان واحدها افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، شرکت تعاونی مسکن این سازمان در سال 1379 در اداره کل ثبت شرکت های استان تهران با هدف تامین مسکن کارکنان سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران تشکیل و به ثبت رسید و اقدامات لازم برای تهیه زمین از طریق وزارت مسکن و راه شهر سازی صورت پذیرفت.

 

بر اساس این گزارش، با تلاش هیات مدیره این تعاونی در سال 81 دو قطعه زمین به ابعاد  3500  و 2600 متر مربع  بصورت مجزا  از همدیگر برای ساخت یک مجتمع 40  و 30  واحدی در منطقه 4 فاز یک شهر جدید پردیس از شرکت عمران شهر جدید پردیس خریداری شده در نهایت  مهر ماه سال 1388  کلنگ زنی ساخت این پروژه انجام گردید.

 

بر همین اساس، پس از تکمیل سازی فرایند این پروژه 40 واحدی با امکانات کامل با متراژ هر واحد 110 متر مربع   متناسب با استانداردهای مطلوب، صاحبان این  واحدها  که از کارکنان  این سازمان می باشند امروز صبح کلید واحد هایشان را تحویل گرفتند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران در این افتتاحیه شرفشاهی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی از احداث این طرح و پروژه برای تامین مسکن کارکنان این سازمان ابراز خرسندی نمود و قول مساعدت بیشتر و پیگیری جدی برای اجرای  پروژه دیگر  و تکمیل نواقص  این پروژه  اعم از ایجاد امکانات رفاهی،آسفالت سازی،... را از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام نمود.


گزارش تصویری

۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۶:۳۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP