افتتاح بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی خاورمیانه با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر اقتصاد

افتتاح بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی خاورمیانه با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر اقتصاد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا،هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2014) روز یکشنبه هجدهم خردادماه جاری با حضور معاون اول رییس جمهوری، وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار می کند.

 ستاد اجرایی هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه اعلام کرد: برای نخستین بار معاون اول رییس جمهوری، در مراسم افتتاح نمایشگاه بین المللی، بورس و بانک و بیمه حضور خواهد داشت که این موضوع می تواند فرصت گرانبهایی برای اهالی بازار سرمایه باشد.

این دوره از نمایشگاه با شعار ˈفاینکس، یک رویداد، صدها فرصت سرمایه گذاریˈ و با حضور 341 شرکت داخلی و 9 شرکت خارجی از کشورهای سوییس، آلمان، انگلیس، ترکیه، ایتالیا، کره جنوبی، قبرس، یونان و عمان برگزار خواهد شد که آمارها نشان از رشد بیش از 20 درصدی تعداد مشارکت کنندگان می دهد.

این دوره از نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در فضایی حدود 40 هزار متر مربع برگزار خواهد شد تا این نمایشگاه همچنان عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی خاورمیانه را به خود اختصاص دهد.

یکی از نکات حائز اهمیت در این دوره از نمایشگاه، حضور گسترده بانک ها و بیمه هاست به طوری که 29 بانک و موسسه مالی و اعتباری و 31 شرکت بیمه ای در آن مشارکت دارند.

در این دوره علاوه بر مشارکت تمام ارکان بازار سرمایه، 44 شرکت بورسی، 47 کارگزار، 29 بانک و موسسه مالی و اعتباری، 33 شرکت سرمایه گذاری، مشاور سرمایه گذاری، 19 شرکت صرافی و لیزینگ، 31 شرکت بیمه ای، 5 شرکت تامین سرمایه ، 49 شرکت ارائه دهنده خدمات نرم افزاری، 25 رسانه و انتشارات و 39 شرکت ارائه دهنده خدمات مالی و اعتبار سنجی حضور دارند.

هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2014) در روزهای 18 تا 21 خردادماه جاری با حضور 350 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت اختصاصی نمایشگاه به نشانی WWW.IRANFINEX.COM مراجعه کنند.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP