آذربایجان شرقی بستری مناسب برای سرمایه گذاری های خارجی در زمینه صنایع معدنی

آذربایجان شرقی بستری مناسب برای سرمایه گذاری های خارجی در زمینه صنایع معدنی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری مهر،ریس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت:آذربایجان شرقی ، بستری مناسب برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در زمینه صنایع معدنی است.


 محمد جعفر عظمایی با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت:در حال حاضر یکی از مهم ترین اولویت های کشوری و به تبع آن استانی ، مشارکت با سرمایه کذاران خارجی در استان آذربایجان شرقی است.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه زیر ساخت های لازم برای سرمایه گذاری خارجی در کشور توسط دولت فراهم شده است گفت: آذربایجان شرقی یکی از بهترین و منحصر به فرد ترین مکان های مناسب برای سرمایه گذاری در زمینه معدن و صنایع معدنی به شمار می آید.

عظمایی در ادامه سخنان خود به برخی تسهیلات ارائه شده به سرمایه گذاران خارجی اشاره کرد که از آن بین می توان به  کمک و اهدای زمین به سرمایه گذاران خارجی و  امکان ضمانت تسهیلات شرکتهای خارجی از سوی دولت اشاره کرد.

 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود به موقعیت جغرافیایی ترانزیتی و حساس شمالغرب کشور به ویژه آذربایجان شرقی اشاره کرد و اظهار داشت:آذربایجان شرقی یکی از مهم ترین محورهای ارتباط با بازارهای دنیا محسوب می شود .

وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: وجود روحیه تعامل بین مسولان اجرائی استان و واحدهای تولیدی – صنعتی می تواند فضای مناسبی برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی در همه عرصه ها ایجاد کند
۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP