اندرو مورگان: بازار ایران برای سرمایه گذاران جذاب است/ ایران قوانین را به طور شفاف اعلام کند

اندرو مورگان: بازار ایران برای سرمایه گذاران جذاب است/ ایران قوانین را به طور شفاف اعلام کند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایلنا،عضو شرکت رد مانی برگزار کننده اولین اجلاس سرمایه گذاری گفت: بازار اسلامی ایران در سطح منطقه بازار بزرگی است که برای سرمایه گذاران جذابیت بسیاری دارد.


اندرو مورگان، عضو شرکت رد مانی برگزار کننده اولین اجلاس سرمایه گذاری در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص دلایل برگزاری این اجلاس در ایران اظهار داشت: 10 سال است در برگزاری کنفرانسهای اسلامی فعالیت داریم که در 14 نقطه جهان این اجلاس را تاکنون برگزار کرده ایم که جای ایران در کنار کشورهای دیگر خالی به نظر می‌رسید.

وی افزود: درخواست های متعددی هم از طرف سرمایه گذاران و هم شرکتهای سرمایه پذیر در خصوص برگزاری این اجلاس در ایران وجود داشت که با فراهم شدن شرایط فرصت را غنمیت شمردیم.

وی افزود: بازار اسلامی ایران در سطح منطقه بازار بزرگی است که برای سرمایه گذاران جذابیت بسیاری دارد.

مورگان در پاسخ به این سوال که سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در ایران چه مولفه هایی را در نظر دارند گفت: مهمترین نکته این است که ایران قوانین و مقررات خودش را به طور شفاف اعلام کند.

این عضو شرکت رد مانی در خصوص جذابیت های ایران برای سرمایه گذاری اذعان داشت: هر سرمایه گذاری به دنبال سودآوری کسب و کار خود است لذا در کشورهای حوزه خلیج فارس و آفریقای جنوبی و بخصوص کشورهای اسلامی این فرصت برای آنها وجود دارد.

وی افزود: این سرمایه گذاران کسب و کار خود را درکشورهای خود اشباع شده می بینند و به دنبال بازارهای جدیدو سود بیشتر هستند.

۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP