قوام‌شهیدی در جمع خبرنگاران مطرح کرد: طراحی برنامه‌هایی برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی

قوام‌شهیدی در جمع خبرنگاران مطرح کرد: طراحی برنامه‌هایی برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران،دبیرکل شورایعالی ایرانیان خارج از کشور گفت: در جهت طرح‌های دولت تدبیر و امید برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته که زمینه و فضا برای سرمایه گذاری در داخل کشور هرچه بیشتر فراهم شود.


سیدجواد قوام شهیدی دبیرکل شورایعالی ایرانیان خارج از کشور در جمع خبرنگاران گفت:  در جهت طرح‌های دولت تدبیر و امید برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته تا زمینه و فضا برای سرمایه گذاری در داخل کشور هرچه بیشتر فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه این کار از استان‌ها شروع شده، افزود: در استان‌ها تسهیلاتی برای هم استانی‌های هر استان در سفرهای رئیس جمهوری فراهم شده که بتواند از فرصت حضور رئیس جمهور در استان‌ها استفاده کرده و سرمایه‌گذاری‌های خود را در استان‌ها انجام بدهند.
 
دبیرکل شورایعالی ایرانیان خارج از کشور بدون اشاره به تسهیلات صورت گرفته، تاکید کرد: تا حالا استقبال خوبی هم از این تسهیلات انجام شده است.
 
شهیدی در پایان تصریح کرد: چون در ارتباط با ایرانیان خارج از کشور فعال هستیم، بحث سرمایه‌گذاری ایرانیان خارج از کشور یکی از مولفه‌های ما برای تسهیل امور ایرانیان و شرکای آنها که می‌توانند خارجی باشند، است.

۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP