نشست تخصصی گزارش اعلان نتایج طرح ساماندهی سرمایه گذاری خارجی در ایران

نشست تخصصی گزارش اعلان نتایج طرح ساماندهی سرمایه گذاری خارجی در ایران
سمینار تخصصی با موضوع اعلان و گزارش نتایج و خروجی های طرح ساماندهی سرمایه گذاری خارجی کشور مورخ 25 خرداد سالجاری با حضور مقامات ارشد اجرایی کشور،خبرگان،صاحبنظران، اساتید دانشگاهها و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و رسانه های تخصصی در حوزه اقتصاد در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار می شود.


 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری وکمکهای اقتصادی و فنی ایران،این سمینار تخصصی بمنظور همفکری، هماهنگی و تعامل برای بهبود وضعیت تشویق و جذب سرمایه گذاری خارجی کشور  روز  یکشنبه مورخ 25 خرداد ماه سالجاری  از ساعت 8 صبح الی  10:30  در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار خواهد شد.


بر اساس این گزارش، در این نشست  دستگاه های ذیربط در حوزه سرمایه گذاری  با هدف همفکری در خصوص سیاست ها واعطای مشوق های سرمایه گذاری خارجی در کشور به بحث و تبادل نظر خواهندپرداخت.


گفتنی است، این نشست با حضور برخی از معاونین وزراء، جمعی از مدیران ارشد اقتصادی وزارتخانه ها و سازمان های تخصصی ذی ربط، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی، سازمان های امور اقتصادی و دارایی استان ها، اساتید دانشگاهها و مراکز علمی، خبرگان و صاحبنظران مستقل و مدیران اصحاب رسانه ها برگزار خواهد شد.

۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۷:۲۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP