همایش بین المللی جذب سرمایه گذاری خارجی در تهران برگزار می شود

همایش بین المللی جذب سرمایه گذاری خارجی در تهران برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا،رییس شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران گفت: همایش بین المللی جذب سرمایه گذاری خارجی را تا مهرماه آینده در استان تهران برگزار خواهیم کرد.

سیدحسین هاشمی  در حاشیه چهارمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان تهران در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: همایش بین المللی جذب سرمایه گذار خارجی در چارچوب قوی با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی تهران، سازمان امور اقتصاد و دارایی و استانداری تهران برگزار خواهیم شد.

وی با بیان اینکه کارگروه تخصصی ویژه همایش در جلسه امروز شورای گفت وگو تعیین شد، افزود: برگزاری این همایش کمک خواهد کرد تا در این فضای جدید بتوانیم درکنار جذب سرمایه های داخلی نسبت به جذب سرمایه های خارجی نیز اقدام کنیم.

هاشمی با بیان اینکه بخش عمده توجه دولت به جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی برای بخش تولید است، گفت: تمام تلاش آن است که اطمینان لازم را برای سرمایه گذاران فراهم کنیم تا نه تنها سرمایه داخلی بلکه سرمایه های خارجی نیز جذب کشور شود.

استاندارتهران گفت : فضای بین المللی برای این منظور فضای بسیار مناسبی است و باید از این فرصت نهایت استفاده را کرد.

هاشمی اظهار کرد: مرکز جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی تا اوایل تیر ماه در استان تهران راه اندازی خواهد شد و با برگزاری همایش مذکور زمینه ای خواهد شد تا تهران به عنوان یک پایلوت قوی در کشور مطرح شود.

چهارمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران با دستورهای جلسه درمورد قرائت نامه شهرداری تهران درخصوص اقتصاد مقاومتی، خلاصه گزارش سازمان جهاد کشاورزی، بحثی درباره تحقق سرمایه گذاری خارجی و گزارش درباره برنامه های بانک مرکزی و سایر بانک ها برای تامین تسهیلات مالی بخش های اقتصادی صبح امروز با حضور استاندارتهران، رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران، معاون برنامه ریزی استاندار تهران و دیگر اعضا در ساختمان شماره 2 اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران برگزار شد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۶:۱۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP