ارزیابی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه توسط خارجی‌ها

ارزیابی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه توسط خارجی‌ها
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری مهر،رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از فعال شدن تعدادی از صندوق‌های سرمایه گذاری در بازار سرمایه کشورمان به زودی خبر داد و گفت: خارجیان در حال ارزیابی فرصت‌های سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران هستند.


علی صالح آبادی در گفتگو با مهر در مورد روند سرمایه گذاری خارجیان در بورس کشور گفت: خارجیان در حال ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران هستند.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: سرمایه گذاری واقعی زمانی شکل می گیرد که محدودیت ها برداشته شود و در این زمان است که سرمایه گذاران برای حضور در ایران تمایل خواهند داشت.

وی با تاکید براینکه سرمایه گذاری خارجی تنها منوط به برخی محدودیت ها خواهد بود، تصریح کرد: فرصت های سرمایه گذاری در ایران توسط خارجیان ارزیابی می شود.

سخنگوی سازمان بورس و اوراق بهادار از فعال شدن تعدادی از صندوق های سرمایه گذاری در بازار سرمایه کشور به زودی خبر داد و گفت: این صندوق ها نقش موثری در ثبات بازار سرمایه، رونق بورس و نقدشوندگی بازار سرمایه ایفا می کنند.

۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP