یست و پنجمین همایش بین المللی بانکداری اسلامی 10 شهریور برگزار می شود

یست و پنجمین همایش بین المللی بانکداری اسلامی 10 شهریور برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از ایرنا ، موسسه عالی آموزش بانکداری وابسته به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بیست و پنجمین همایش بانکداری اسلامی را با عنوان «نقد و بررسی سه دهه بانکداری بدون ربا در ایران و جهان» برگزار می کند.


محورهای اصلی این همایش ˈآسیب شناسی تجربه سه دهه اجرای قانون عملیات بانکی بدون رباˈ، ˈراهکارهای بهبود عملیات بانکداری بدون رباˈ و ˈبرنامه ریزی بانکداری اسلامی برای آیندهˈ اعلام شده است.

همایش بانکداری اسلامی با حضور رییس کل بانک مرکزی، وزیر اقتصاد، هیاتی از بانک توسعه اسلامی(IDB )، اساتید حوزه و دانشگاه و تنی چند از صاحب نظران و اندیشمندان برگزار می شود.

در این همایش، مقامات ارشد اقتصادی و بانکی کشور قانون عملیات بانکی بدون ربا را از دیدگاه علمی و نظری مورد نقد و تجزیه و تحلیل قرار خواهند داد.

گفتنی است بیست و پنجمین همایش سالانه بانکداری اسلامی، دهم و یازدهم شهریورماه 93 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی www.ibi.ac.ir مراجعه نمایند.

همچنین در جریان برگزاری همایش ، نمایشگاه تجهیزات بانکداری الکترونیک با حضور بانک های تجاری دایر خواهد بود.

 

۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۵:۲۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP