با دستور وزیر اقتصاد/دفتر پایش و بهبود محیط کسب و کار ایجاد شد

با دستور وزیر اقتصاد/دفتر پایش و بهبود محیط کسب و کار ایجاد شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا ،با دستور وزیر اقتصاد و با هدف ارتقای جایگاه ایران در رتبه بندی جهانی کسب و کار، دفتر پایش و بهبود محیط کسب و کار در این وزارتخانه ایجاد شد.


در راستای فراهم نمودن زمینه اجرای تکلیف ماده 4 قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار مبنی بر ارتقای جایگاه ایران در رتبه بندی کسب و کار، دفتر پایش و بهبود محیط کسب و کار در زیر مجموعه معاونت امور اقتصادی وزارت اقتصاد ایجاد شد.

این اقدام در راستای فراهم کردن زمینه اجرای تکلیف ماده 4 قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار مبنی بر ارتقای جایگاه ایران در رتبه بندی کسب و کار انجام شده است.

با پیگیری های صورت گرفته، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری با ایجاد ساختار تشکیلاتی دفتر مذکور در قالب 4 گروه تخصصی با عناوین «گروه مطالعات بهبود فرآیندها»، «برنامه ریزی و مطالعات اقتصادی» ، «پایش شاخص های محیطی کسب و کار» و «مطالعات حقوقی مقررات زدایی» موافقت کرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP