همزمان با سفر هیأت تجاری ایران همایش مشترک «تجار و کارفرمایان ایران و تاجیکستان» برگزار می‌شود

همزمان با سفر هیأت تجاری ایران همایش مشترک «تجار و کارفرمایان ایران و تاجیکستان» برگزار می‌شود
همزمان با سفر هیأت عالی‌رتبه اقتصادی کشورمان به تاجیکستان، همایش مشترک تجار و کارفرمایان ایران و تاجیکستان برگزار خواهد شد.


به گزارش  روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از خبرگزاری فارس ، همزمان با سفر هیئت بلندپایه تجاری جمهوری اسلامی ایران به ریاست «غلامحسین شافعی» رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کشورمان به تاجیکستان، فردا سه‌شنبه همایش یک روزه‌ای با حضور تجار و بازرگانان 2 کشور ایران و تاجیکستان برگزار شود.

بنا بر اعلام اتاق بازرگانی تاجیکستان، در این همایش که در هتل «تاجیکستان»  با حضور مقامات نهادهای اقتصادی 2 کشور برگزار خواهد شد، بازرگانان و شرکت‌های تجاری فعال به بیان نقطه نظرات خود خواهند پرداخت.

در این بیانیه همچنین آمده است: تجار و سرمایه‌گذاران ایرانی علاقمند به همکاری با بخش تجارت تاجیکستان در زمینه استخراج معادن، مواد غذایی، ساختمان، تولید کابل‌ها، محصولات پتروشیمی، لوله‌های پلی اتیلن، و تجارت در بخش‌های مصالح ساختمانی و کشاورزی هستند.

همچنین، بنابر اعلام سفارت ایران در دوشنبه، این سفر 4 روزه به دعوت رسمی رئیس اتاق بازرگانی و صنعت تاجیکستان از همتای ایرانی خود صورت گرفته و طی آن ضمن معرفی ظرفیت و توانمندی‌های اقتصادی متقابل و شناسایی زمینه‌های جدید همکاری و افزایش سطح مبادلات اقتصادی، بحث سرمایه‌گذاری و مشارکت طرف‌های ایرانی در پروژه‌های اقتصادی، عمرانی، صنعتی، فنی و مهندسی این کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP