پیام تبریک وزیر اقتصاد به مناسبت روز کارمند

پیام تبریک وزیر اقتصاد به مناسبت روز کارمند
پیام تبریک وزیر اقتصاد به مناسبت روز کارمند از سوی پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت اقتصاد منتشر شد.


به گزارش  روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل ازخبرگزاری فارس ؛ پیام تبریک علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی به مناسبت روز کارمند منتشر شد.

متن نامه وزیر اقتصاد به شرح زیر است: باسمه تعالی، همکاران عزیز!، فرا رسیدن روز کارمند را غنیمت می‌شمرم تا به همه همکاران خوبم در خانواده بزرگ وزارت امور اقتصادی و دارایی عرض سلام و ابراز ارادت کنم. اینجانب ضمن عرض شادباش و نکوداشت روز کارمند، تندرستی و بهروزی همگان را از پروردگار بزرگ خواهانم.

تعالی نظام اداری کشور وابسته به تلاش صادقانه بزرگ مردان و زنانی است که در سکوت، بی‌مدعا به خدمت مشغولند. باید اعتراف نمود که در ازای این تلاش، صداقت و خدمت، هیچ دولتی نتوانسته است بطور شایسته و آنگونه که استحقاق مجموعه کارکنان شریف و پر تلاش بوده است جبران زحمت نماید.

فرا رسیدن روز کارمند، فرصتی است برای مدیران دستگاه‌های اجرایی تا با به اشتراک گذاشتن اولویت‌ها و دغدغه های کلیدی سازمان  و کارکنان که سرمایه‌های اصلی محسوب می‌شوند، بتوانند به صورت همزمان اهداف و ماموریت های سازمان و مسایل اساسی کارکنان را یکبار دیگر مرور و در جهت تحقق آنها توان و تلاش خویش را بکار گیرند.

همکاران عزیز!

واقعیت آنست که ما در آستانه جهش اقتصادی از طریق خروج از رکود هستیم. برای دستیابی به رونق اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی، یکی از راهبردها، افزایش توان ثروت‌آفرینی کشور از طریق بهبود محیط کسب‌و‌کار، ارتقاء نظام مالی کشور، خصوصی‌سازی و توانمندسازی موثر است. از این راهبرد بزرگ، کوچک‌ترین سهم هر کدام از ما، تکریم مراجعان به ویژه مردم و فعالان کسب و کار است. هیچ کدام از "ما" همه "ما" نیست. هیچ کدام از ما نمی‌تواند یک راهبرد را به تنهایی عملیاتی سازد. کارهای کلان از طریق تجمیع تصمیمات و اقدامات کوچک محقق می شود. در این شرایط، فقط در صورت به کارگیری خردجمعی و تعاون همگانی موفق خواهیم شد.

ضمن تبریک مجدد روز کارمند ، تلاش و همراهی شما را برای پیشبرد اولویت های هفت گانه راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی ارج می نهم.

آرزومند شادکامی و نیکنامی شما

علی طیب‌نیا
۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP