خزاعی در دیدار با سرمایه گذاران برزیلی اعلام کرد : حمایت سازمان سرمایه گذاری از همه سرمایه گذاران خارجی

خزاعی در دیدار با سرمایه گذاران برزیلی اعلام کرد  : حمایت سازمان سرمایه گذاری از همه سرمایه گذاران خارجی
مدیران بزرگترین شرکت برزیلی که تولید بیش از 90 درصد محصولات کشاورزی و پروتئینی برزیل را در اختیار دارد با محمد خزاعی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ،دیدار وملاقات کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، در این دیدار خزاعی ضمن اشاره به جایگاه استراتژیک ایران در منطقه خاورمیانه به تبیین برخی مزیت‌های خاص کشورمان در میان سایر کشورهای همسایه از قبیل بهره‌گیری از زیر‌ساخت‌های مطلوب در حوزه حمل و نقل و راه‌های ارتباطی ایران با سایر کشورهای منطقه، پتانسیل بالای نیروی انسانی و ظرفیت‌های منابع طبیعی و تنوع محصولات کشاورزی آن پرداخت.

 

خزاعی در ادامه ضمن تشریح قوانین و مقررات سرمایه گذاری خارجی در ایران، تصریح کرد : سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،در تمامی مراحل سرمایه گذاری ،حمایت‌های لازم را از سرمایه گذاران خارجی به عمل خواهد آورد.

 

     لازم به ذکر است  که در طی ماه گذشته مقامات چندین شرکت بزرگ اروپایی با محمد خزایی رییس کل سازمان سرمایه گذاری دیدار و گفتگو داشته اند که این دیدارها حاکی از باز شدن فضای جدید در عرصه اقتصادی و سرمایه گذاری کشور است.


۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP