فراخوان دعوت به مشارکت (TOD) مجتمع ایستگاهی چندمنظوره حقانی

فراخوان دعوت به مشارکت (TOD) مجتمع ایستگاهی چندمنظوره حقانی
سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران به نمایندگی از شرکت نوسازی عباس آباد (وابسته به شهرداری تهران) در نظر دارد برای احداث مجتمع ایستگاهی چند منظوره (تجـاری، اداری، خدماتی، رفاهـی و پارکینگ) حقـانی، واقع در ضلع جنوبی بزرگراه حقانی و ایستگاه متروی میرداماد، با مشخصات کلی زیر از طریق رقابت و مشارکت در تامین مالی، طراحی، تامین تجهیزات و ساخت ، شریک انتخاب نماید.
- مساحت تقریبی زمین 75340 مترمربع
- زیربنای کل حدوداً 438000 مترمربع

شامل: 
  •  فضای تجاری 74000 مترمربع
  •  فضای اداری 39000 مترمربع
  •  فضای اقامتی 13000 مترمربع
  •  پارکینگ، انباری و تأسیسات 202000 مترمربع
  •  مشاعات کل طبقات 110000 متر مربع

- تعداد کل پارکینگها 6750 واحد مشتمل بر : 5460 واحد پارکینگ اختصاصی و 1290 واحد پارکینگ عمومی
- تعداد طبقات 32 طبقه ( 4 طبقه زیر زمین و 28 طبقه روی زمین )

بدینوسیله از اشخاص حقیقی و مؤسسات داخلی و خارجی علاقمند به مشارکت دعوت می نماید جهت دریافت نتایج مطالعات اولیه و خرید اسناد فراخوان ، با پرداخت مبلغ سه میلیون ریال (غیر قابل استرداد) از طریق واریز به حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت 3/305800 نزد بانک ملت شعبه اسکان کد 65201 بنام سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، از تاریخ 22/7/86 تا پایان وقت اداری 2/8/86 به امور قراردادهای سازمان واقع در تهران خیابان آفریقا، کوی گلگشت پلاک 18، طبقه دوم مراجعه نمایند.

پیشنهاد مشارکت صرفا با ارائه فیش بانکی به مبلغ دو میلیارد ریال به عنوان سپرده شرکت در فراخوان و نیز تکمیل اسناد رقابت و تحویل آن به سازمان، حداکثر تا پایان و قت اداری 3/9/86 قابل پذیرش است. به پیشنهادهایی که از طرق دیگر یا پس از پایان مهلت مقرر تحویل گردند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

انتخاب شریک از طریق بررسی مالی-فنی پیشنهادها وارزیابی قدرالسهم پیشنهادی طرفین سرمایه گذاری توسط شورای داوری سازمان انجام خواهد شد و سازمان در رد یا قبول هریک از پیشنهادها مختار است.

مشخصات سطوح تعریف شده مجتمع ایستگاهی حقانی
  •  آورده شهرداری: زمین، ارزش تمامی مجوزها و پروانه ساخت
  •  آورده شریک سرمایه گذار: تامین مالی، طراحی، تامین تجهیزات و ساخت پروژه و هزینه های مطالعات اولیه به ترتیب مشروحه در اسناد رقابت.
  •  آدرس وب سایت سازمان: http://www.tehraninvest.ir
۶ آبان ۱۳۸۶ ۱۳:۲۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP