سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران،اعلام کرد : اعطای جایزه 30 هزار دلاری بانک توسعه اسلامی به محققین اقتصاد اسلامی

سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران،اعلام کرد : اعطای جایزه 30 هزار دلاری  بانک توسعه اسلامی  به محققین اقتصاد اسلامی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،بانک توسعه اسلامی در نظر دارد به منظور شناسایی و تشویق موسسات شایسته و ایجاد فضای رقابتی فیمابین 56 کشور عضو بانک مذکور در زمینه اقتصاد اسلامی ، جایزه نقدی به مبلغ 30 هزار دلار به همراه نشان افتخار و گواهینامه را به سازمانها، نهادها، دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی که دارای تحقیقات و دستاوردهای برجسته در زمینه اقتصاد اسلامی‌باشند اعطا نماید.

بر پایه این گزارش ، محققین و داوطلبین میبایست تحقیقات عملیاتی یا دانشگاهی با مشارکت در زمینه اقتصاد اسلامی کشور خود و گسترش آن در سطح بین‌المللی انجام داده باشند.

این گزارش می افزاید :  این مقالات و تحقیقات نباید قبلاً از موسسات بین‌المللی برنده جایزه‌ای شده باشد و همچنین باید در یکی از نشریات دانشگاهی معتبر منتشر شده باشند.

 

به گزارش خبرنگار ما ، رقابت داوطبین در دو بخش شامل رقابتهای انفرادی بین محققین و دانشمندان اقتصاد اسلامی و همچنین بین موسسات معتبر و تخصصی بخشهای خصوصی، دولتی و بین‌المللی صورت می‌پذیرد و مقالات مذکور باید  توسط یک یا دو استاد و پژوهشگر مرتبط در این حوزه مورد تایید کتبی قرار گرفته باشند.

 

این گزارش می افزاید : داوطلبین  بید تحقیقات کامل و مشروح اثرات توسعه ای مقالات در حوزه اقتصاد اسلامی را به همراه فرم تکمیل شده، خلاصه سوابق علمی و کاری، نامه رسمی موسسه، جزییات فعالیتهای فعلی محقق و تصویر مقالات درج شده در نشریات بین المللی را، حداکثر تا تاریخ 4 دسامبر سالجاری میلادی (13 آذر ماه 1393) به کمیته جایزه بانک توسعه اسلامی به آدرس الکترونیکی idbprize@isdb.org ارسال و یا به همراه کتابها و مقالات به آدرس بانک توسعه اسلامی مندرج در بروشور ارسال نمایند.

 

همچنین داوطلبین میتوانند جهت اخذ اطلاعات بیشتر به پایگاههای الکترونیکی www.isdb.org ‌و یا  WWW.IRTI.ORG مراجعه نمایند.  نتایج نهایی در آوریل سال 2015 اعلام خواهد گردید.  
    این گزارش در پایان یادآور می شود  : داوطلبین پس از ارسال مستندات، مراتب را طی نامه‌ای به این سازمان اعلام نمایند تا تعداد و عناوین مشارکت‌کنندگان از کشورمان طی ارسال مکاتبه‌ای رسمی به ریاست بانک توسعه اسلامی منعکس و مورد پیگیری قرار گیرد.


ا
۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP