معاون وزیر امور خارجه مکزیک با خزاعی ملاقات کرد / پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک سرمایه گذاری

معاون وزیر امور خارجه مکزیک  با خزاعی ملاقات کرد / پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک سرمایه گذاری
کارلوس ایکاسا معاون وزیر امور خارجه مکزیک در راس هیاتی تجاری- سرمایه گذاری از موسسه پرومکزیکو (نهاد تشویق تجارت بین‌المللی و جذب سرمایه گذاری خارجی مکزیک) در محل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران با محمد خزاعی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ملاقات نمود.    به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، در این دیدار خزاعی، ضمن تشریح جایگاه منحصر به فرد و استراتژیک جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه به پیشینه روابط مثبت کشورمان با ایالات متحده مکزیک اشاره نمود.

 

   معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه با اشاره به  قوانین  و مشوق های سرمایه گذاری خارجی در کشورمان به فراهم بودن بستر مناسب برای سرمایه گذاران خارجی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما ، خزاعی در عین حال بر ضرورت تشکیل کمیته مشترک سرمایه گذاری بین دو کشور ایران و مکزیک  تاکید کرد  و مقرر شد اقدامات لازم در خصوص تشکل  این کمیته، در اسرع وقت در دستور کار همکاری های آتی دو کشور قرار گیرد.

 

کارلوس ایکاسا معاون وزیر امور خارجه مکزیک نیز بر لزوم  ارتقای همکاریهای اقتصادی دو کشور تاکید کرد.

 

    لازم به ذکر است موسسه پرومکزکو یک نهاد دولتی است که به عنوان مرجع مهم در تشویق تجارت بین‌‌المللی آن کشور، مسئولیت مشارکت مکزیک در اقتصاد بین الملل را بر عهده دارد.
به گزارش خبرنگار ما ،  این موسسه طیف وسیعی از فعالیت ها در عرصه تولید مواد غذایی، محصولات کشاورزی، تجهیزات پزشکی و دارویی، صنایع تولیدی، فناوری اطلاعات و غیره را پوشش می دهد.

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP