معاون رییس جمهوری: روحانی ذهنیت غلط درباره ایران را تغییر داده است

معاون رییس جمهوری: روحانی ذهنیت غلط درباره ایران را تغییر داده است
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: رییس جمهوری در یک سال اخیر توانسته ذهنیت غلط درباره فعالیت های صلح آمیز کشورمان را تغییر دهد و امیدوارم در دیدارهای خود در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل بتواند همچنان در این کار موفق باشد.
 

مسعود سلطانی فر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه میراث فرهنگی ایرنا، درباره حضور رییس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: حضور دکتر روحانی در نیویورک و ملاقات های حاشیه ای وی در کاهش ذهنیتی که در سال های اخیر نسبت به فعالیت های ایران ایجاد شده تاثیر مثبت و بسیار خوبی خواهد داشت.

وی ادامه داد: رییس جمهوری با ادبیات خوب و کاریزمای بالا و اینکه به خوبی به اصول دیپلماسی مسلط است، می تواند در ملاقات های خود به رفع این مشکل کمک کند.

معاون رییس جمهوری گفت: ما به حفظ منافع ملی امیدوار هستیم و تمامی دیدارهای رییس جمهوری در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل به حفظ منافع ملی و کاهش ذهنیت غلط کمک خواهد کرد ، همچنین می تواند به کاهش تحریم های ظالمانه که علیه ما که در مواردی به حوزه دارو نیز کشیده شده کمک کند .

وی افزود: برای رفع این مشکلات فعالیت ما از یک سال قبل شروع شده و امیدوارم در نشست های خود با گروه 1+5 برای منافع هسته ای و ملی به نقاط مشترک خوبی برسیم ، دنیا حقوق ما را در عرصه هسته ای بپذیرد و ما در حفظ منافع و فرو ریختن پایه های تحریم موفق باشیم.
۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP