دفتر وامها ،مجامع و موسسات بین المللی سازمان سرمایه گذاری اعلام کرد : بورسیه‌های آموزشی مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های سیاستهای عمومی و توسعه‌ای طرح کلمبو با مشارکت دانشگاه KDI کره جنوبی

دفتر وامها ،مجامع و موسسات بین المللی سازمان سرمایه گذاری اعلام کرد : بورسیه‌های آموزشی  مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های  سیاستهای عمومی و توسعه‌ای طرح کلمبو با مشارکت دانشگاه KDI کره جنوبی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، طرح کلمبو حسب روال سنوات قبل، در نظر دارد با مشارکت دانشگاهKDI کره جنوبی، یک دوره بورسیه یک ساله در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌های؛ سیاستهای عمومی (Public Policy)، سیاستهای توسعه‌ای (Development Policy) و مدیریت عمومی (‌(Public Management و همچنین بورسیه مقطع دکترا در رشته سیاستهای عمومی را برای کشورهای عضو طرح کلمبو برگزار نماید.
 

بر پایه این گزارش ، بورسیه مذکور از فوریه سال 2015 میلادی آغاز می‌گدد و مهلت تکمیل فرمهای الکترونیکی آنلاین توسط داوطلبین از تاریخ 7 شهریور لغایت 2 آبان ماه 1393 (29 اوت لغایت 24 اکتبر 2014) می‌باشد. مدارک داوطلبین در نوامبر مورد بررسی قرار می‌گیرد و تا اوایل دسامبر (آذر ماه 1393 ) نتایج نهایی اعلام خواهد گردید.
این گزارش می افزاید : هزینه‌های بلیط رفت و برگشت، پذیرش و شهریه دانشگاه، اقامت و خوراک توسط طرح کلمبو و دانشگاه بصورت مشترک پرداخت می‌گردد. در همین راستا، داوطلبین می‌بایست هزینه‌های اخذ روادید و هزینه ماهانه 300 دلار (جمعاً 3600 دلار) برای خرید کتاب را شخصاً و یا از سوی دستگاه دولتی اعزام‌کننده پرداخت نمایند.
این گزارش می افزاید : داوطلبین باید دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و یا کارشناسی ارشد و همچنین کارمند رسمی  یکی از نهادهای دولتی باشند و کلیه هزینه‌های مربوط به خانواده متقاضیان (در صورت همراه بردن اعضای خانواده) بر عهده دانشجو می‌باشد و مبلغی در این خصوص پرداخت نخواهد شد.
گفتنی است  باتوجه به محدودیت تعداد نفرات پذیرفته شده، مراتب از سوی طرح کلمبو و دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و صرفاً  هفت نفر از برترین داوطلبین از بین 26 کشور عضو طرح کلمبو برای استفاده از بورسیه تائید خواهند شد. لازم به ذکر است ،تکمیل و ارسال فرمها طی مهلت مقرر تعهدی برای پذیرش ایجاد نخواهد کرد و  درصورت عدم پذیرش مدرک دانشگاه فوق‌الاشاره از سوی آن وزارتخانه و یا عدم اعتبار استخدامی در دستگاههای اجرایی و ... هیچ‌گونه تعهد و مسئولیتی برعهده این سازمان نخواهد بود،لذا متقاضیان  بررسی‌ها و استعلامات مورد نیاز را از دستگاه اجرایی راساً انجام دهند.

به گزارش خبرنگار ما ، باتوجه به مهلت کوتاه اعلام شده از سوی دبیرخانه طرح کلمبو متقاضیان در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرم الکترونیکی آنلاین از سایت دانشگاه KDI کره اقدام نموده و حداکثر تا تاریخ 20/7/1393 به همراه دو نسخه اصل فرمهای تقاضانامه تایید شده توسط دستگاه دولتی محل خدمت، تعهد رسمی دستگاه دولتی اعزام‌کننده برای پرداخت وجه فوق‌الاشاره در طی دوره (ماهانه 300 دلار و هزینه روادید) و یا تعهد رسمی فرد متقاضی (به زبان انگلیسی مبنی بر تعهد پرداخت شخصی و تایید دستگاه اعزام‌کننده) رسماً به این دفتر معرفی گردند.
این گزارش می افزاید : سایر جزئیات، محتوای دوره و فرمهای متقاضیان از طریق سایت طرح کلمبو به نشانی www.colombo-plan.org و سایت دانشگاه به نشانی  www.kdischool.ac.krدر دسترس می‌باشد.
همچنین اداره پذیرش دانشگاه مدیریت و سیاستهای عمومی کره (KDI ) به شماره تلفن 1281-3299-2-0082 و پست الکترونیکی admissions@kdischool.ac.kr   برای پاسخگویی به سئوالات احتمالی داوطللبین تعیین گردیده است.
                                     
                                                                                         
۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP