دفتر وامها،مجامع و موسسات بین المللی،سازمان سرمایه گذاری اعلام کرد : دهمین دوره اعطای جایزه بانک توسعه اسلامی برای مشارکت بانوان در مدیریت منابع آب /جایزه 150 هزار دلاری بانک توسعه اسلامی

دفتر وامها،مجامع و موسسات بین المللی،سازمان سرمایه گذاری اعلام کرد : دهمین دوره اعطای جایزه بانک توسعه اسلامی برای مشارکت بانوان در مدیریت منابع آب /جایزه 150 هزار دلاری بانک توسعه اسلامی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از دفتر وامها،مجامع و موسسات بین المللی، بانک توسعه اسلامی در نظر دارد به منظور شناسائی بانوان محقق و کارآفرین در زمینه های اقتصادی و اجتماعی در کشورهای عضو و تشویق آنها برای افزایش مشارکت و نوآوری، جایزه نقدی به مبلغ 50هزار دلار و نشان افتخار و گواهینامه برای اشخاص حقیقی و جایزه ای معادل 100 هزار دلار برای موسسات و نهادهای برتر در زمینه مشارکت بانوان اعطا نماید.
این گزارش می افزاید :  با توجه به مسائل زیست محیطی فعلی در جهان و عدم دسترسی بسیاری از کشورهای فقیر به منابع آب سالم و کافی، موضوع جایزه سالجاری "مشارکت زنان در مدیریت منابع آب "تعیین گردیده است که با توجه به نوآوری های ایجاد شده توسط زنان در مدیریت بهینه مصرف آب و اثرات آن بر بهبود منابع آبی سالم و بهداشتی برای کشورهای عضو، نسبت به بررسی داوطلبین و تعیین برنده نهایی از سوی کمیته منتخب بانک اقدام می نماید.
به گزارش خبرنگار ما ،  رقابت داوطبین در دو بخش شامل رقابتهای انفرادی و همچنین بین موسسات معتبر وتخصصی در حوزه مدیریت منابع آب  صورت میپذیرد. 
شایان ذکر است که در  سالهای قبل نیز خانم سعیده قدس، مدیر محترم موسسه محک و همچنین خانم سیده فاطمه مقیمی ، مشاور محترم امور بانوان کارآفرین اتاق بازرگانی ایران برنده جایزه بانک در زمینه " نقش زنان در توسعه " شده اند .
این گزارش در ادامه یادآور می شود : داوطلبین باید گزارش کامل از تحقیقات و پروژه های انجام شده به همراه مستندات شامل عکس و فیلم، مقالات، تقدیر نامه ها،بروشور و کاتالوگ ها و کلیه مدارک و اطلاعات خود را که به تایید حداقل دو نفر از مدیران ارشد کشوری و تحقیقاتی و علمی رسیده باشد  به همراه فرم تکمیل شده و جزییات فعالیتهای فعلی محقق و تصویر مقالات درج شده در نشریات بین المللی، حداکثر تا تاریخ 30 نوامبر  سالجاری (9آذر ماه )به کمیته جایزه بانک توسعه اسلامی به آدرس ایمیل prizeforwomen@isdb.org ارسال و یا به همراه کتابها و مقالات به آدرس بانک توسعه اسلامی ارسال نمایند.
بر پایه این گزارش ، همچنین داوطلبین میتوانند جهت اخذ اطلاعات بیشتر به سایتهای www.isdb.org ‌و یا  WWW.IRTI.ORG مراجعه یا با شماره تلفن 6466787-12-00966  تماس حاصل نمایند.  نتایج نهایی  رقابت بین 56 کشور عضو، در آوریل سال 2015 اعلام خواهد گردید. 
    لازم به ذکر است ، متقاضیان (موسسه یا واحد پژوهشی و تحقیقاتی از بخشهای خصوصی، دولتی، منطقه‌ای و بین‌المللی) می توانند نسبت به ارسال تحقیقات برتر در این زمینه به بانک توسعه اسلامی اقدام نمایند.
     


۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP