وزیر اقتصاد کویت با طیب نیا ملاقات کرد

وزیر اقتصاد کویت با طیب نیا ملاقات کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از شادا ، در حاشیه اجلاس پاییزه بانک جهانی صورت گرفت ملاقات وزیر اقتصاد کشورمان با همتای کویتی خود در واشنگتن وزیر اقتصاد کشورمان با وزیر اقتصاد کویت دیدار و گفتگو کرد.
 

به گزارش شبکه اخبار اقتصاد و دارایی (شادا)، در این دیدار که در حاشیه اجلاس پاییزه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول برگزار شد، ضمن بحث و بررسی ابعاد مختلف روابط اقتصادی دو کشور، طرفین خواهان گسترش و تقویت هر چه بیشتر این روابط شدند.
این گزارش حاکی است، علی طیب نیا طی سخنانی در این دیدار، ضمن با اهمیت خواندن روابط ایران با کویت اظهار داشت: یکی از اولویت های سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران تعمیق و گسترش روابط با کشورهای اسلامی و بویژه همسایگان ایران است و در این میان رابطه با کویت اهمیت ویژه ای دارد.
وی سپس با اشاره به تحولات منطقه، ثبات و امنیت در منطقه را شرط ضروری برای توسعه اقتصادی و پیشرفت همگان دانست.
بنا بر این گزارش، وزیر اقتصاد کویت نیز طی سخنانی در این دیدار، ضمن تاکید بر اهمیت راهبردی روابط کشور متبوع خود با ایران و با اشاره به سفر اخیر امیر کویت به تهران، خواستار فعال تر شدن کمیته های مشترک اقتصادی موجود میان دو کشور شد.
وی همچنین از علی طیب نیا برای سفر به کویت در آینده نزدیک دعوت کرد.

۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۳:۳۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP