جزئیات حضور آلمانی‌ها در صنعت خودروی ایران

جزئیات حضور آلمانی‌ها در صنعت خودروی ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایسنا ،مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تائید خبر ایسنا، جزئیات حضور گروه برجسته خودرویی آلمان در ایران را بیان کرد.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


هاشم یکه‌زارع در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: این گروه آلمانی از چند روز گذشته میهمان ایران خودرو است و قرار است به عنوان مشاور در کنار این شرکت قرار گیرد.

وی با بیان اینکه این گروه دارای تجربه 35 ساله در حوزه خودروسازی است، خاطرنشان کرد: افرادی با تجربیات مختلف در حوزه‌های مختلف صنعت خودرو از طراحی تا تولید در این گروه حضور دارند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد: ما از این گروه برای حضور در ایران و آشنایی با توانمندی‌های ایران خودرو دعوت کردیم و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته تا 10 روز آینده نتیجه بررسی‌های آنها به ما اعلام خواهد شد.

وی افزود: این گروه در چهار سال آینده به عنوان مشاور در کنار ایران خودرو قرار خواهند گرفت و با محوریت مهندسان ایران خودرو در راستای تحقق هدف خودروساز شدن در چهار سال آینده حرکت خواهیم کرد.

یکه‌زارع با بیان اینکه سرپرست این گروه "واو را" برای اولین بار به ایران سفر کرده است، تصریح کرد: در نشستی که با وی داشتیم اظهار کرد که به هیچ وجه فکر نمی‌کردم امکانات و توانمندی صنعت خودروی ایران در این حد باشد.

وی خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از این مشاوران توانمند که در سطح جهان شناخته شده و تاثیرگذار هستند از جمله راهکارهای رسیدن به اهداف کلان صنعت خودرو مبنی بر تولید سه میلیون و صادرات یک میلیون دستگاه خودرو در سال 1404 است
۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۳:۳۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP