با حکم وزیر اقتصاد صورت گرفت :کریمی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری شد

با حکم وزیر اقتصاد صورت گرفت :کریمی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری شد
با حکم وزیر اقتصاد صورت گرفت، انتصاب نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری علی طیب نیا طی حکمی آرمین کریمی را به عنوان نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری منصوب کرد.


به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) در حکم انتصاب آرمین کریمی آمده است:نظر به تخصص، تعهد، تجارب و توانمندیهای جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری» منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقق اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، حضوری فعال و همه جانبه داشته باشید.
توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسالت می نمایم.

وی پیش از این با 22 سال سابقه کاری در سازمان سرمایه‌گذاری  و کمکهای اقتصادی وفنی ایران  فعالیت موفقی  داشته است.

آرمین کریمی در این مراسم بابیان اینکه این استان در منطقه جغرافیایی با ظرفیت بالایی واقع شده است، اظهار کرد: بالفعل کردن این ظرفیت‌ها نیازمند برنامه‌ریزی و مدیریت بلند مدت دارد.

وی با تأکید بر اینکه رشد و توسعه اقتصادی این استان در گرو بررسی موانع و یافتن راهکار مناسب برای حل مشکلات است، افزود: انضباط مالی، خزانه‌داری و اقتصاد از مهم‌ترین وظایف سازمان اقتصاد و دارایی است.

مدیرکل سازمان اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ایجاد مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان، تصریح کرد: با توجه به راه‌اندازی این مرکز بایدفرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان شناسایی و این فرصت‌ها را به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی معرفی کنیم که در این صورت تحولی عظیم در اقتصاد استان رخ می‌دهد.

۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۵:۴۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP