با پیشنهاد طیب نیا در اجلاس کومسک: میزبانی کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای اسلامی به ایران رسید

با پیشنهاد طیب نیا در اجلاس کومسک: میزبانی کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای اسلامی به ایران رسید
وزیراقتصاد از برگزاری کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای اسلامی در سال آینده میلادی در شهر مشهد خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از شادا، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان این مطلب را در حاشیه نشست کمییه دائمی همکاری های اقتصادی سازمان همکاری اسلامی در استانبول در گفت و گو با خبرنگاران عنوان کرد.

دکترطیب نیا با بیان اهمیت این نشست در حوزه اقتصاد گردشگری کشورهای اسلامی گفت: این نشست به دلیل مقارن بودن با سی امین سال تشکیل کمیته از اهمیت زیادی برخوردار بوده و تقریبا همه کشورهای عضو کمیته حضور خواهند داشت.

وزیر امور اقتصادی کشورمان افزود: در این نشست در مورد مسائل مختلف تجارت، سرمایه گذاری و موضوعات اقتصادی بحث شد، ولی محور اصلی گردشگری بود. به همین دلیل در سخنرانی خود مسائل گردشگری را مورد بحث قرار دادم و خوشبختانه تصویب شد که کنفرانس گردشگری سلامت سال آینده در ایران برگزار شود.

'طیب نیا' با اشاره به اینکه در این نشست محدودیت های موجود بر سر راه تجارت میان کشورهای اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد، اضافه کرد: ما تصمیم داریم که به طور جدی همکاری های خود را با کشورهای اسلامی افزایش دهیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران افزود: تلاش می کنیم که سهم کشورهای اسلامی از جمله ایران در تجارت جهانی و فعالیت های اقتصادی افزایش یابد.
۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP