وزیر امور اقتصادی و دارایی و اردوغان در حاشیه اجلاس کومسک دیدار کردند

وزیر امور اقتصادی و دارایی  و اردوغان در حاشیه اجلاس کومسک دیدار کردند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از شادا ،وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان عصرامروز با رییس جمهور ترکیه دیدار وضمن گفتگو پیرامون روابط دوجانبه دعوتنامه رییس جمهور کشورمان را به رییس جمهور ترکیه برای سفر به تهران تسلیم وی کرد.


به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، طیب نیا در حاشیه نشست کمیته دائمی همکاری های اقتصادی سازمان همکاری اسلامی با رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه دیدار و پیرامون مسائل روز و همچنین تعمیق رابط دوجانبه در حوزه های اقتصادی تاکید کردند.

بر پایه این گزارش این دیدار در فضایی صمیمانه انجام گرفت و اردوغان ضمن تشکر از حضور فعال ایران در اجلاس کومسک نسبت به توسعه ظرفیت های همکاری اقتصادی و تجاری دوجانبه تاکید کرد.

طیب نیا نیز در این دیدار ضمن اشاره به حساسیت تحولات منطقه و تاکید بر اهمیت توسعه روابط کشورهای اسلامی با یکدیگر آمادگی تهران برای توسعه روابط اقتصادی با آنکارا را اعلام کرد.

گفتنی است در این دیدار علیرضا بیگدلی سفیر کشورمان در آنکارا و محمد خزاعی، ریس سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی ایران نیز حضور داشتند.
۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP