همایش یکروزه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت گردشگری استان اصفهان برگزار شد

همایش یکروزه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت گردشگری استان اصفهان  برگزار شد
ابوالفضل کوده ئی ، مدیر کل سرمایه گذاری خارجی در همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت گردشگری استان اصفهان روشهای تامین منابع مالی خارجی و نقشه راه سرمایه گذاری را تشریح کرد .

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، ابوالفضل کوده ئی  اظهار داشت :  برای تامین مالی طرحهای سرمایه گذاری به صورت عام و طرحهای حوزه گردشگری به صورت خاص ،باید روشهای تامین منابع مالی را شناسایی نمود که این موضوع از دو منظر ، نگاه به درون و بازار سرمایه داخلی و نگاه  به بیرون و منابع مالی خارجی قابل بررسی است.
وی در عین حال خاطر نشان کرد : در  تهیه نقشه راه سرمایه گذاری توسط دستگاههای توسعه ای ، اقتصادی و اجرایی ، لازم است که  طراحی و مهندسی  فرصتهای سرمایه گذاری به نحوی انجام پذیرد که با توجه به ماهیت و ویژگی های خاص هر پروژه ، مدل و شیوه متناسب و مختص  هر پروژه  برای تامین مالی آن در نظر گرفته شود.
مدیر کل سرمایه گذاری خارجی  در ادامه افزود :  بر این اساس تامین مالی فرصتهای سرمایه گذاری در دامنه ای مشخص از شیوه های سرمایه گذاری داخلی، تامین مالی خارجی ( فاینانس ) و سرمایه گذاری خارجی با انواع مختلف  آن (سرمایه گذاری مستقیم خارجی و یا انواع ترتیبات قراردادی )  قابل تعریف و تدوین می باشد.
کوده ئی با اشاره به ظرفیت سازی های نهادی و قانونی  صورت گرفته در  کشور و  پوشش های حمایتی قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی  اعلام داشت :  مراکز خدمات سرمایه گذاری در استانهای کشور به عنوان  نهاد متناظر استانی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران  شکل گرفته اند و آماده ارائه مشورتهای لازم به سرمایه گذاران خارجی موجود و بالقوه را دارند.
لازم ه ذکر است در این همایش یکروزه که توسط اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان  برگزار شد ،  استاندار اصفهان و معاون گردشگری سازمان میراث  فرهنگی و صنایع دستی کشور به همراه  کارافرینان و سرمایه گذاران استانی حضور داشتند.

۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۴:۲۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP