معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ معادن و صنایع معدنی ایران برای فعالیت شرکتهای خارجی مساعد است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ معادن و صنایع معدنی ایران برای فعالیت شرکتهای خارجی مساعد است
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایلنا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بسیاری از شرکتهای اروپایی در سالهای گذشته شانس همکاری با ایران را از دست دادند، گفت: اکنون بخش معادن و صنایع معدنی ایران از ظرفیت بالایی برای بهره گیری از شرکتهای خارجی برخوردار است.


گزارش  ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، مهدی کرباسیان در دیدار توماس شوالم (Thomas Schwalm) معاون شرکت اروپایی (فنلاندی - آلمانی) ' اتوتک '(Outotec) با وی، اظهار داشت: ایجاد دفتر منطقه ای اتوتک در ایران سبب تسهیل توسعه روابط فنی و اقتصادی دو طرف می شود.

وی همکاری های نزدیک ایمیدرو با شرکت اتوتک را یادآور شد و گفت: علاوه بر پروژه های بخش فولاد، سنگ آهن، مس و آلومینیوم، زمینه همکاری برای اجرای طرح هایی مانند تیتانیوم، نفلین سینیت، کک نفتی و غیره بین دو طرف وجود دارد.

به اعتقاد رییس هیات عامل ایمیدرو، طراحی پایه پروژه های معادن و صنایع معدنی از دیگر بخش های همکاری دو سویه می تواند باشد.

کرباسیان افزود: امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران زمینه مناسبی است تا بخشی از زمینه های تحقیق و توسعه در حوزه معادن را در اختیار شرکت اتوتک قرار دهد.

پایان پیام
 
۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP