با مشارکت سازمان سرمایه گذاری :سمینار فرصتهای سرمایه گذاری در ایران و مدیریت مخاطرات برگزار می شود

با مشارکت سازمان سرمایه گذاری :سمینار فرصتهای سرمایه گذاری در ایران و مدیریت مخاطرات برگزار می شود
سمینار فرصتهای سرمایه گذاری در ایران و مدیریت مخاطرات با مشارکت سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران امروز برگزار می شود.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، در سمینار مذکور  فرصتهای سرمایه گذاری و اهمیت طرح های  کسب و کار، معیارهای تصمیم گیری در انتخاب پروژه های  سرمایه گذاری ، برنامه ریزی مالی، متغیرهای کلان و محیط کسب و کار سرمایه گذاری مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
 این گزارش می افزاید: سامان قاسمی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی نیز در مورد قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی و ضرورت پذیرش آن، روشها و نظریه های کاربردی این حوزه را مورد بحث و بررسی قرار خواهند داد.
همچنین دکتر احمد جمالی مدیر کل دفتر وامها، مجامع و موسسات بین‌المللی در خصوص پروژه بهبود فضای کسب و کار در ایران و شاخصهای مرتبط با آن  در سمینار فوق به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.
پیش بینی می شود برگزاری این سمینار در ارتقای بینش، دانش، نگرش و آگاهی در خصوص سرمایه گذاری خارجی در ایران موثر و مفید باشد.
لازم به ذکر است گروه پرتو بیتا  میزبان این سمینار می باشد و در 9 دی ماه در محل سالن همایشهای کتابخانه ملی برگزار خواهد شد.
 
۹ دی ۱۳۸۸ ۰۸:۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP