مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی اعلام کرد: معرفی 350 پروژه سرمایه گذاری خارجی در سایت فرصتهای سرمایه گذاری ایران

مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی اعلام کرد: معرفی 350 پروژه سرمایه گذاری خارجی در سایت فرصتهای سرمایه گذاری ایران
سامان قاسمی مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی گفت: از زمان آغاز به کار سایت فرصتهای سرمایه گذاری ایران 350 شرکت ایرانی فرصتهای سرمایه گذاری خود را در این سایت به سرمایه گذاران خارجی معرفی کرده اند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،قاسمی در ادامه افزود: براساس آمار جهانی آنکتاد از هر 10.000 پروژه سرمایه گذاری، تنها یک پروژه می تواند در جذب سرمایه گذاری خارجی موفق باشد، این در حالی است که سرمایه گذاران خارجی که از سایت فرصتهای سرمایه گذاری ایران بازدید داشته اند ، سه درخواست سرمایه گذاری را برای پروژه های موجود در سایت در بخشهای  تولید نان صنعتی، معدن و طرح تولید MDF  ، اعلام نموده اند.


وی در عین حال خاطرنشان کرد:  این برای اولین بار است که فرصتهای سرمایه گذاری ایران با توجه به استاندارد بین المللی ارائه می شود و لازم است که همه شرکتهایی که تمایل دارند سرمایه گذاران خارجی در پروژه های آنها مشارکت داشته باشند، در این سایت پروژه خود را معرفی نمایند.


قاسمی در پایان اذعان داشت: سازمان سرمایه گذاری آماده است پروژه های سرمایه گذاری را  با حضور صاحبان پروژه، در همایشهای بین المللی سرمایه گذاری که در بیش از 15 کشور در سال جاری برگزار می شود را معرفی  نماید.

لازم به ذکر است سایت فرصتهای سرمایه گذاری ایران به نشانی www.iio.ir   دارای امکاناتی از قبیل: دسترسی آسان به لیست فرصتهای سرمایه گذاری خارجی در ایران ، متن کامل  قانون و آیین نامه اجرایی تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به 10 زبان بین المللی  ،آمار مربوط به سرمایه گذاری خارجی در ایران ، به عنوان سایت برتر شناخته شده است .

 


۱۲ دی ۱۳۸۸ ۱۵:۱۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP