در ملاقات عضو ارشد هیات مدیره و رییس بخش بالا دستی شرکت نفت و گاز OMV اتریش با قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران مطرح شد

در ملاقات عضو ارشد هیات مدیره و رییس بخش بالا دستی شرکت نفت و گاز OMV اتریش با قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران مطرح شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، دکتر حسینی، قائم مقام سازمان متبوع عصر روز دوشنبه مورخ 7/ 2/ 1394 با یک هیات اتریشی که در ارتباط با نحوه سرمایه‌گذاری در ایران در زمینه نفت و گاز در محل این سازمان حضور یافتند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، دکتر حسینی، قائم مقام سازمان متبوع عصر روز دوشنبه مورخ 7/ 2/ 1394 با یک هیات اتریشی که در ارتباط با نحوه سرمایه‌گذاری در ایران در زمینه نفت و گاز در محل این سازمان حضور یافتند، ملاقات و گفتگو نمودند.
بر پایه این گزارش، در ملاقات قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران با عضو ارشد هیات مدیره و رییس بخش بالا دستی شرکت نفت و گاز OMV اتریش که به همراه سفیر این کشور در ملاقات حضور داشتند، کلیه قوانین و مقررات مربوط به سرمایه‌گذاری خارجی و نحوه حمایت دولت جمهوری اسلامی ایران از سرمایه‌گذاران خارجی تشریح گردید.
دکتر حسینی با بیان اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید، افزایش سطح مناسبات و به خصوص در حوزه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری با کشورهای خارجی می‌باشد، افزود؛ سازمان سرمایه‌گذاری به عنوان متولی اصلی حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی با داشتن مدیران و کارشناسان فنی در این خصوص آمادگی کافی برای پاسخگویی به نیازهای سرمایه‌گذاران محترم دارد.
این گزارش می‌افزاید؛ رییس بخش بالادستی شرکت مذکور که قصد دارد همکاری‌هایی را در زمینه اکتشافات منطقه‌ای با شرکت ملی نفت ایران داشته باشد، اظهار داشت که ایران یکی از کشورهای خوب و با ثبات در منطقه می‌باشد که شرکت OMV روابط بسیار خوبی با ایران داشته و اکنون قصد دارد فعالیت و همکاری‌های خود را با شرکت ملی نفت ایران توسعه دهد. در همین راستا، از سازمان سرمایه‌گذاری درخواست داشت که کلیه قوانین و مقررات مربوط به ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری و به خصوص موارد حمایتی و پوششی را در جریان قرار بگیرد.
این گزارش می‌افزاید، سفیر اتریش نیز تاکید داشتند که تلاش مضاعفی خواهند نمود تا سطح مراودات بین دو کشور بیش از پیش افزایش یابد و به خصوص سرمایه‌گذاران و بخش‌های خصوصی این کشور را جهت انجام سرمایه‌گذاری در ایران تشویق خواهند نمود. 

بر پایه گزارش حاضر؛ دکتر حسینی نیز در خاتمه خاطر نشان ساخت که سازمان سرمایه‌گذاری و همچنین وزارت امور اقتصادی و دارائی آمادگی لازم به منظور تبادل هیاتهای مختلف سرمایه‌گذاری و اقتصادی از کشورهای اروپایی و به خصوص کشور اتریش را دارد.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP