ارتقاء سطح تعاملات و همکاری بین سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار

ارتقاء سطح تعاملات و همکاری بین سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار
در نشست امروز مسئولان سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران با مدیران و نمایندگان بخش های مختلف سازمان بورس و اوراق بهادارکشور از جمله بورس کالای ایران، بورس تهران، کانون کارگزاران بورس وشرکت فرا بورس ایران، بر ضرورت ارتقاء سطح تعاملات و همکاری بین سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید گردید..
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران؛ در این نشست  که با حضور معاون وزیر و رییس کل سازمان سرمایه گذاری ، قائم مقام و مدیران سازمان در محل سازمان سرمایه گذاری برگزار گردید، رییس کل سازمان سرمایه گذاری بر ضرورت افزایش تعاملات و همکاری ها بین سازمان بورس و سازمان سرمایه گذاری با هدف شناسایی و رفع موانع موجود در فرایند جذب سرمایه گذاری های خارجی در بورس تاکید نمود.
بر اساس این گزارش در نشست امروز، همچنین پیشنهاد تشکیل کارگروهی مشترک مابین سازمان سرمایه گذاری و سازمان بورس مطرح گردید تا از طریق این کارگروه بتوان مهمترین راهکارها را به منظور ارتقاء هرچه بیشتر سطح تعاملات و همکاریهای فی مابین، شناسایی و اجرایی نمود.
۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۰۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP