برگزاری کارگاه آموزشی برای انجمن علمی انرژی بادی ایران و شرکت های فعال انرژی های بادی

برگزاری کارگاه آموزشی برای انجمن علمی انرژی بادی ایران  و  شرکت های فعال انرژی های بادی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصــــــادی و فنی ایران کارگاه آموزشی یک روزه " آشنایی با سیاستها، قوانین و مقررات جذب سرمایه گذاری خارجی و کارکرد و جایگاه مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی" توسط اداره آموزش و توانمند سازی و با همکاری دفتر سرمایه گذاریهای خارجی در تاریخ 6 مرداد ماه برگزار گردید.
این کارگاه با حضور انجمن علمی انرژی بادی ایران و نمایندگان شرکتهای فعال در این حوزه برگزار و موضوعات کلیدی در رابطه با معرفی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، نحوه تدوین بازاریابی و فرصتهـای سرمایه گذاری، شرایط خطوط اعتبــــاری برای طرحهای دولتی و غیردولتی، وظایف قانونی و اجـــرایی مرکز خدمــــات سرمایه گذاری خارجی و مشوق های سرمایه گذاری خارجی توسط مدرسان سازمان تشریح و تبیین گردید. 
در ابتدای این نشست آقای جمالی، مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی به تشریح وظایف و سابقه سازمان پرداختند،  و ابراز امیدواری نمودند برگزاری کارگاههای تخصصی در فرآیند جذب سرمایه گذار خارجی موثر واقع شود. 
آقای هاشم اورعی، رئیس انجمن علمی انرژیهای بادی نیز با اعلام خرسندی از همکاری صورت گرفته بین سازمان سرمایه گذاری با انجمن، خواستار برگزاری جلسات تبادل دانش جهت افزایش ظرفیت شرکتهای خصوصی فعال در حوزه انرژیهای بادی شدند و استفاده از توان و تجربه مدیران ارشد سازمان را برای مذاکره و جذب سرمایه گذار خارجی در این حوزه خواستار شدند . 

۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۲۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP