اطلاعیه بورسیه‌ کارشناسی ارشد در رشته¬های "سیاستگزاری عمومی" و "سیاستگزاری توسعه‌ای" طرح کلمبو با مشارکت دانشگاه KDI کره جنوبی - سال 2016 میلادی

طرح کلمبو در نظر دارد با مشارکت دانشگاهKDI کره جنوبی، یک دوره بورسیه یک ساله در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌های سیاستگزاری عمومی (Public Policy) و سیاستگزاری توسعه‌ای (Development Policy) برای کشورهای عضو طرح کلمبو در سال 2016 میلادی برگزار نماید.
طرح کلمبو و دانشگاه بصورت مشترک هزینه‌های بلیط رفت و برگشت، پذیرش، شهریه دانشگاه، اقامت و هزینه زندگی را پوشش خواهند داد و داوطلبین می‌بایست هزینه‌های اخذ روادید و هزینه ماهانه 300 دلار برای خرید کتاب را شخصاً و یا از سوی دستگاه دولتی اعزام‌کننده پرداخت نمایند. شایان ذکر است، کلیه هزینه‌های مربوط به خانواده متقاضیان (در صورت همراه بردن اعضای خانواده) برعهده دانشجو می‌باشد و مبلغی در این خصوص پرداخت نخواهد شد.
       شرایط مطرح شده از سوی طرح کلمبو برای شرکت داوطلبین در دوره¬های مورد نظر شامل؛ دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی و یا کارشناسی ارشد و حداقل پنج سال سابقه کار مفید در بخش دولتی به همراه معرفی از سوی این دفتر و نیز تسلط به زبان انگلیسی (ارسال  مدرک آیلتس با نمره 6 و یا تافل با نمره 570) می¬باشد. 
داوطلب باید کارمند رسمی یا پیمانی یکی از نهادهای دولتی و یا عمومی باشد. حداکثر سن  مجاز 45 سال می¬باشد. ارائه تاییدیه کتبی حراست، حکم کارگزینی و تایید بالاترین مقام دستگاه اجرایی به همراه نامه معرفی الزامی است. داوطلب درصورت پذیرش مجاز به بازگشت به کشور، قبل از پایان رسمی دوره نمی¬باشد. اخذ روادید و بلیط از سفارت کره در تهران، پیگیری و اخذ مجوز هیات نظارت بر سفرهای خارجی کارکنان دولت و طی مراحل اداری بر عهده متقاضی می¬باشد.  
همچنین ، باتوجه به محدودیت تعداد نفرات پذیرفته شده، مراتب از سوی طرح کلمبو و دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت، هفت نفر از برترین داوطلبین از بین 26 کشور عضو طرح کلمبو برای استفاده از بورسیه تائید خواهند شد. لذا، تکمیل و ارسال فرمها، تعهدی برای پذیرش ایجاد نخواهد کرد. مضافاً، درصورت عدم پذیرش مدرک دانشگاه فوق‌الاشاره از سوی وزارتخانه و یا عدم توجه به اعتبار مدرک در دستگاههای اجرایی و ... هیچ‌گونه تعهد و مسئولیتی برعهده این سازمان نخواد بود. لذا متقاضیان می‌بایست بررسی‌ها و استعلامات مورد نیاز را راساً انجام دهند. 
جهت تکمیل روند ثبت¬نام، متقاضیان می¬بایست در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرم الکترونیکی آنلاین (برگرفته از سایت دانشگاه KDI کره) اقدام نموده و حداکثر تا تاریخ 12/7/1394 به همراه دو نسخه اصل فرمهای تقاضانامه تایید شده توسط دستگاه دولتی محل خدمت، تعهد رسمی دستگاه دولتی اعزام‌کننده برای پرداخت وجه فوق‌الاشاره در طی دوره (ماهانه 300 دلار و هزینه روادید) و یا تعهد رسمی فرد متقاضی به زبان انگلیسی مبنی بر تعهد پرداخت شخصی و نیز تاییدیه دستگاه اعزام‌کننده رسماً به این دفتر معرفی گردند. 
سایر جزئیات مربوط به این بورسیه، محتوای دوره¬ها و فرمهای متقاضیان از طریق سایت طرح کلمبو به نشانی www.colombo-plan.org و همچنین، سایت دانشگاه به نشانی www.kdischool.ac.kr در دسترس می‌باشد. مضافاً، اداره پذیرش دانشگاه مدیریت و سیاستهای عمومی کره (KDI) به شماره تلفن 1281-3299-2-0082 و پست الکترونیکی admissions@kdischool.ac.kr   برای پاسخگویی به سئوالات احتمالی داوطلبین اعلام آمادگی نموده-است

۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP