همایش و نمایشگاه سرمایه گذاری چین در خارج – Coifair

همایش و نمایشگاه سرمایه گذاری چین در خارج – Coifair
بنا به اطلاع واصله مقرر است هفتمین همایش و نمایشگاه سرمایه گذاری چین در خارج "coifair "در تاریخهای 22-23 اکتبر سال 2015 برابر با 30 مهر لغایت اول آبان ماه سالجاری در مرکز نمایشگاههای شهر پکن و با حضور بخشهای دولتی و خصوصی از کشورهای مختلف برگزار گردد.
از قرار اطلاع به دست آمده ، مقرر است این نمایشگاه میزبان هیاتهای مختلف از بیش از یکصد کشور جهان باشد و بالغ بر  هزار شرکت دولتی و غیردولتی چین نیز در این نمایشگاه مشارکت نموده و از فرصت فراهم شده برای آشنایی با فرصتهای سرمایه گذاری کشورهای مختلف دنیا بهره برداری نمایند.
مرکز نمایشگاههای چین همه ساله با هدف شناسایی فرصتها و پروژه های مناسب برای سرمایه گذاری شرکتهای چینی در آنها نسبت به برگزاری این نمایشگاه اقدام می نماید.
برگزار کننده Coifair ، موسسه توسعه خارجی چین به همراه بانک توسعه چین بوده و این برنامه توسط وزارت خارجه چین و همچنین وزارت تجارت این کشور به همراه  آنکتاد، سازمان توسعه و همکاریهای اقتصادی حمایت می گردد. در این برنامه علاوه بر همایش یک نمایشگاه با هدف ارایه فرصت های فرصتهای سرمایه گذاری به سرمایه گذاران برگزار می گردد.
کارآفرینان اقتصادی و صاحبان فرصتهای سرمایه گذاری که طرحهای آنان دارای مطالعات امکان سنجی به زبان انگلیسی بوده و واجد مجوزهای اولیه قانونی نیز می باشند، می توانند در صورت تمایل با ارسال این اطلاعات به سازمان سرمایه گذاری جهت ارائه طرح آنان در این برنامه مشارکت نمایند.
۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP