ملاقات معاون وزیر دارایی آفریقای جنوبی با ریاست کل سازمان سرمایه گذاری

ملاقات معاون وزیر دارایی آفریقای جنوبی با ریاست کل سازمان سرمایه گذاری
آقای امسیبیسی هوبرت جوناس، معاون وزیر دارایی آفریقای جنوبی در راس یک هیات اقتصادی با دکتر خزاعی، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران روز شنبه مورخ 28/6/1394 در محل سازمان سرمایه گذاری ملاقات و گفتگو نمودند.
در این ملاقات رئیس کل سازمان سرمایه گذاری ضمن ابراز خرسندی از ملاقات مجدد با هیات آفریقای جنوبی، اظهار امیدواری کرد با توجه به تفاهمات بعمل آمده در جریان ششمین اجلاس کمیته مشترک سیاسی معاونین وزرای خارجه دو کشور که در تاریخ  29 و 30  اوت سالجاری، دو طرف به توافقات بسیار خوبی در حوزه های سیاسی و اقتصادی رسیدند و امیدوارم بتوانیم از این فرصت‌ها برای توسعه هر چه بیشتر همکاریها بین دو کشور به ویژه  در بخش‌های بانکی و مالی و سرمایه گذاری بهره برداری نماییم.
معاون وزیر دارایی آفریقای جنوبی نیز مراتب آمادگی هیات همراه خود را جهت انجام مذاکره با طرف های ایرانی در بخش های بانکی، مالی، بیمه ای، سرمایه گذاری و انرژی  را اعلام و اظهار امیدواری کرد که دو طرف به نتایج خوبی در این زمینه برسند.
رئیس کل سازمان سرمایه گذاری ضمن استقبال از دیدگاه  های طرف آفریقای جنوبی اعلام نمود در چارچوب تفاهمات به عمل آمده و نمایندگان تعیین شده در سفر قبل؛ موضوعات در دستورکار پیگیری خواهد شد و برای توسعه روابط اقتصادی آفریقای جنوبی هیچگونه محدویتی وجود ندارد.
۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP