معاون امور اقتصادی وزارت امور خارجه هلند با رییس کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ملاقات کرد

معاون امور اقتصادی وزارت امور خارجه هلند با رییس کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ملاقات کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری، آقای مارتین فن دن، معاون امور اقتصادی وزیر امور خارجه هلند که در راس یک هیات بلند پایه اقتصادی هلند به تهران عزیمت نمود، عصر روز یکشنبه مورخ 29/6/1394 در محل سازمان سرمایه گذاری با معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ملاقات و گفتگو کرد.
بر پایه این گزارش، ریاست سازمان ضمن اشاره به توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+ 5، بر سیاست جمهوری اسلامی ایران مبنی بر گسترش روابط بین‌المللی تاکید کرد.
معاون وزیر اقتصاد تصریح کرد، وزارت امور اقتصادی و دارایی و نیز سازمان سرمایه گذاری همواره آماده پذیرش و حمایت از سرمایه‌گذاران خارجی و به خصوص هلندی می‌باشد. وی همچنین بر اهمیت گسترش مراودات مالی و بانکی فی‌مابین تاکید نموده و اظهار داشت که مقامات دو کشور باید بسترهای لازم را جهت تقویت همکاری‌های بخش‌های خصوصی دو کشور فراهم بیاورند.
بر پایه این گزارش، ایشان بر امضاء و لازم الاجرا شدن سه موافقتنامه‌های همکاری‌های پایه‌ای اقتصادی بین دو کشور شامل موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری خارجی، اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و نیز همکاری‌های گمرکی تاکید کرد. وی تصریح کرد این موافقتنامه‌ها می‌تواند، بسترهای لازم را برای تسهیل فعالیت‌های اقتصادی بین دو کشور فراهم بیاورد.

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP