قائم مقام سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران با معاون وزیر در امور غذا و تحقیقات کشاورزی کشور پرتغال و هیات همراه ملاقات و گفتگو نمودند.

قائم مقام سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران با معاون وزیر در امور غذا و تحقیقات کشاورزی کشور پرتغال و هیات همراه ملاقات و گفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری در این جلسه، قائم مقام سازمان ضمن تشریح قوانین، مشوقها و مقررات ناظر بر سرمایه‌گذاری خارجی در جمهوری اسلامی ایران، جهت حمایت و کمک به شرکتهای سرمایه‌گذار پرتغالی اعلام آمادگی کرد.
ایشان در ادامه با اشاره به توانمندی‌های طرف پرتغالی در بخش کشاورزی انتظار داریم شرکت‌های پرتغالی ضمن مشارکت در پروژه‌های اقتصادی کشور نسبت به ارائه دانش فنی به بخش‌های مختلف جمهوری اسلامی ایران اقدام نمایند. 
قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری با تاکید بر سیاست دولت جمهوری اسلامی ایران در جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی، اشاره کرد که در تمامی مراحل فعالیت شرکت‌های پرتغالی خدمات و مشاوره‌های لازم توسط این سازمان ارائه خواهد شد. 
معاون وزیر در امور غذا و تحقیقات کشاورزی کشور پرتغال هدف عزیمت این هیات به تهران را بررسی زمینه‌های موجود جهت گسترش همکاریهای اقتصادی و سرمایه‌گذاری در زمینه کشاورزی، غذا و سایر موارد اعلام نمود. 

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP