گزارش خبری ملاقات قائم مقام سازمان سرمایه گذاری با تنی چند از اعضای اتحادیه صنایع آلمان

گزارش خبری ملاقات قائم مقام سازمان سرمایه گذاری با تنی چند از اعضای اتحادیه صنایع آلمان
در پی سفر هیئت بلند پایه ای از اتحادیه صنایع آلمان به کشورمان و بر اساس درخواست اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان ، قائم مقام رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران با تنی چند از اعضای این هیئت دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست که در روز دوشنبه دوم آذرماه و در محل سازمان سرمایه گذاری تشکیل شد، طرفین به تبادل نظر و گفتگو پرداخته و موضوعات مختلف مربوط به همکاریهای اقتصادی و سرمایه گذاری دو کشور را مورد بررسی قرار دادند.
در ابتدای این جلسه با خیرمقدم گویی به مهمانان از پیشینه و سابقه همکاریهای گسترده اقتصادی ایران و آلمان مطالبی را مطرح و افقهای جدید پیشرو را برای این همکاریها تبیین نمودند.
هیات آلمانی نیز با ابراز خرسندی از حضور در ایران و اعلام مراتب علاقه مندی شرکتهای آلمانی و فعالان بخش خصوصی این کشور به انجام همکاریهای گسترده اقتصادی و سرمایه گذاری در ایران سوالاتی را در خصوص فضای کسب و کار کشور و اولویتهای مدنظر دولت برای حضور سرمایه گذاران خارجی و تضامین و حمایتهای موجود در این مقوله مطرح و پاسخ مربوطه را دریافت نمودند.
در انتهای این نشست مقرر گردید با ارائه پیشنهادات مشخص همکاری از سوی هیات آلمانی، پیگیریهای لازم برای تحقق این پیشنهادات و اجرای همکاریهای فیمابین به عمل آید.
۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۵:۱۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP