مدیرکل آژانس تجارت و سرمایه گذاری اسپانیا ICEX با قائم مقام سازمان سرمایه گذاری ملاقات نمود

مدیرکل آژانس تجارت و سرمایه گذاری اسپانیا ICEX  با قائم مقام سازمان سرمایه گذاری ملاقات نمود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، "ایساک مارتین باربرو" مدیرکل آژانس تجارت و سرمایه‌گذاری اسپانیا ICEX با قائم مقام سازمان سرمایه گذاری عصر روز یکشنبه مورخ 20/10/1394 در محل سازمان سرمایه‌گذاری ملاقات و گفتگو نمودند.
این نشست که با حضور  سفیر اسپانیا در تهران برگزار گردید، موضوعات مهمی از جمله تشریح قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری در ایران، افزایش مبادلات تجاری و سرمایه‌گذای فی‌مابین و گسترش مناسبات اقتصادی، مالی و بانکی بین دو کشور مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
قائم مقام سازمان سرمایه گذاری، ضمن تشریح قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری در ایران، بر رویکرد دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تمرکز بیشتر بر سرمایه‌گذاری و انتقال تکنولوژی به کشور تاکید نمود.وی تاکید نمود، وزارت امور اقتصادی و دارایی آمادگی دارد تا هیات‌هایی از بخش‌های مالی، بانکی، بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری  پذیرش نماید.
مدیرکل آژانس تجارت و سرمایه گذاری اسپانیا، ضمن ابراز خرسندی از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5، تاکید کردند، بعد از اجرای برنامة برجام، شرکت‌های معتبر متعددی از اسپانیا را جهت سرمایه‌گذاری در ایران به خصوص در زمینه های حمل و نقل، توریسم، نفت و گاز و پتروشیمی، انرژی‌های پاک تشویق خواهد کرد.
سفیر اسپانیا، نیز ضمن ابراز خرسندی از روابط حسنه بین دو کشور، تصریح کرد؛ بخش‌های خصوصی اسپانیا را برای انجام سرمایه‌گذاری در ایران ترغیب خواهد نمود. وی ابراز امیدواری کرد، با اجرای برنامه برجام سطح مناسبات بین دو کشور تا حد چشمگیری افزایش یابد.  
۲۲ دی ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP