ملاقات هیات بزرگ اقتصادی ایالت برمن آلمان با قائم مقام سازمان سرمایه گذاری

ملاقات هیات بزرگ اقتصادی ایالت برمن آلمان با قائم مقام سازمان سرمایه گذاری
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، آقای ادوارد دوبرس آلبرشت، قائم مقام رئیس اتاق بازرگانی ایالت برمن آلمان و هیات همراه عصر روز دوشنبه مورخ 3/12/1394 با قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری در محل این سازمان ملاقات و گفتگو نمودند.
این نشست که با حضور 40 نفر از صاحبان و مدیران ارشد شرکت‌های بزرگ و معتبر این ایالت شامل حوزه‌هایی از ساخت ماشین‌آلات و تاسیسات، حمل و نقل و بنادر، صنایع کشتیرانی، محیط زیست، مدیریت آب و انرژی‌های تجدید‌پذیر برگزار گردید.
قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری، ضمن استقبال از گسترش روابط اقتصادی با آلمان، قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری خارجی در ایران را تشریح نمودند و تاکید کردند؛ دولت درصدد تسهیل هر چه بیشتر قوانین و مقررات کسب و کار در کشور می‌باشد.
وی با بیان اینکه ایران کشوری دارای پتانسیل‌های فراوان برای سرمایه‌گذاری است، سرمایه‌گذاران آلمانی را به انجام سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد کشور تشویق کرد. ایشان ضمن ابراز خرسندی از لازم الاجرا بودن موافقتنامه‌های همکاری‌های پایه‌ای اقتصادی بین دو کشور، شرکت‌های آلمانی را جهت گسترش همکاری‌ها در زمینه بنگاههای کوچک و متوسط و همچنین تقویت همکاری‌ها در زمینه آموزش‌های عالی، فنی و حرفه‌ای بین دو کشور تشویق نمودند.
رئیس هیات ایالت برمن آلمان نیز در این نشست، ضمن ابراز خرسندی از فضای بین‌المللی ایجاد شده بین ایران و کشورهای خارجی، هدف این هیات به ایران را ارزیابی بازار و بررسی فضای کسب و کار و سرمایه‌گذاری عنوان نمودند و تاکید نمودند پس از انجام این سفر و ملاقات‌ با مقامات ایرانی، رویکرد مثبت و سازنده‌ای مبنی بر گسترش همکاری‌های دو جانبه به مسئولان و بخش‌های خصوصی آلمانی منعکس خواهد شد. وی تاکید کرد؛ شرکت‌های بزرگ و معتبر ایالت برمن را به سرمایه‌گذاری در ایران تشویق خواهد کرد.
۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP