کارگاه آموزشی یکروزه " آشنایی با سرمایه گذاری خارجی در قالب ترتیبات قراردادی"

کارگاه آموزشی یکروزه " آشنایی با سرمایه گذاری خارجی در قالب ترتیبات قراردادی"
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران کارگاه آموزشی یکروزه " آشنایی با سرمایه گذاری خارجی در قالب ترتیبات قراردادی" در روز دوشنبه دهم اسفندماه 94 با حضور مدیران، مسئولان و کارشناسان دستگاههای اجرایی دولتی در محل سالن جلسات مرکز خدمات سرمایه گذاری استان زنجان و با هدف ارتقای سطح دانش علمی و عملی مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی از نحوه جذب سرمایه گذاری خارجی در قالب ترتیبات قرادادی برگزار گردید.
در این دوره مسئول مرکز خدمات سرمایه گذاری استان زنجان به نمایندگی از مدیرکل امور اقتصادی، با استقبال از برگزاری کارگاه آشنایی با نحوه جذب سرمایه گذاری خارجی در قالب ترتیبات قراردادی به جهت استفاده در قراردادهای تامین مالی پروژه‌های قابل اجرا در سطح استان را مناسب و مفید ارزیابی نمودند . 
این کارگاه با ارائه و تدریس دو نفر از مدرسان سازمان سرمایه گذاری و حول محور آشنایی با مفهوم ترتیبات قراردادی، فرآیند انعقاد قرارداد، چارچوب ها و شرایط قراردادی حاکم بر این مدل قراردادها ادامه یافت .
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP