سفر معاون بانک سرمایه گذاری زیرساخت آسیا به کشورمان

سفر معاون بانک سرمایه گذاری زیرساخت آسیا به کشورمان
به گزارش دفتر وامها، مجامع و موسسات بین¬المللی این سازمان، آقای دانی الکساندر، معاون بانک سرمایه¬گذاری زیرساخت آسیا به دعوت این سازمان، در رأس هیأتی طی روزهای 20 لغایت 27 تیرماه 1395 به کشورمان عزیمت نمود
هدف از این سفر مذاکره و بررسی نحوه همکاری¬ و تعاملات کشورمان با بانک مزبور و چگونگی استفاده از تسیهلات این بانک طی سنوات آتی می باشد.
بانک جدیدالتاسیس سرمایه‌گذاری زیرساخت آسیا با هدف تامین مالی پروژه‌های زیربنایی و رونق بخشیدن به اقتصاد کشورهای آسیایی و در نتیجه ایجاد رشد اقتصادی پایدار در منطقه آسیا تاسیس گردیده است. با تصویب هیات وزیران در سال گذشته، وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی از طرف دولت، اساسنامه بانک مزبور را در اجلاس وزرا در پکن- جمهوری خلق چین به امضاء رساندند. در حال حاضر 57 کشور عضو بانک هستند و جمهوری اسلامی ایران نیز در زمره کشورهای موسس بانک می¬باشد.
طبق برنامه¬ریزی¬های صورت پذیرفته، معاون بانک سرمایه¬گذاری زیرساخت آسیا با رئیس کل سازمان سرمایه¬گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، معاون ذیربط سازمان مدیریت و برنامه¬ریزی کشور، مدیران بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و برخی مسئولین ذیربط دستگاه¬های اجرایی، به منظور بررسی تعاملات و شناسایی زمینه¬های همکاری درخصوص طرح¬های زیربنایی واجد شرایط تأمین مالی خارجی طی سال¬های آتی ملاقات و مذاکره نمودند.
        
۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۱۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP