کارگاه آموزشی یک روزه " آشناسازی کارشناسان اقتصادی با شیوه های تامین مالی و چگونگی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان به سرمایه گذاران"

کارگاه آموزشی یک روزه " آشناسازی کارشناسان اقتصادی با شیوه های تامین مالی و چگونگی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان به سرمایه گذاران"
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران کارگاه آموزشی یک روزه " آشناسازی کارشناسان اقتصادی با شیوه های تامین مالی و چگونگی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان به سرمایه گذاران" در روز شنبه 26 تیرماه 95 با حضور بیش از 70 نفر از مدیران، مسئولان و کارشناسان اقتصادی و مراکز خدمات سرمایه گذاری منطقه شش کشوری ، شامل استانهای همدان، ایلام، کردستان، لرستان ، کرمانشاه و مرکزی و با هدف ارتقای سطح دانش علمی و عملی شرکت کنندگان برگزار گردید.
این کارگاه با سخنرانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان آغاز گردید. وی یادگیری شیوه های تامین منابع مالی خارجی در قالب سرمایه گذاری مسقیم خارجی و یا فاینانس را از اولویت های مهم در توسعه کشور و ایجاد اشتغال تلقی نمود و از نقشه راه سرمایه گذاری بعنوان تسهیل کننده امور مرتبط با سرمایه گذاری یاد کرد. 
این کارگاه با ارائه و تدریس دو نفر از مدرسان سازمان سرمایه گذاری و حول محور آشنایی با فرصتهای سرمایه گذاری ، معافیت های جدید مالیاتی ، موافقتنامه های دو جانبه و مزایای آن و تامین مالی بین المللی از طریق فاینانس ادامه یافت . 
۲۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۷:۲۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP