دیدار رئیس کل سازمان سرمایه گذاری با مدیران و مسئولین شرکت اودبرشت برزیلی

در پی هماهنگی های انجام شده آقای دکتر محمد خزاعی، معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و مدیران سازمان سرمایه گذاری با مدیران و مقامات ارشد شرکت مادر تخصصی (هلدینگ) سرمایه گذاری برزیلی Odebrechet روز یکشنبه 31 مردادماه سالجاری دیدار و گفتگو نمودند.
در این نشست که در محل سازمان سرمایه گذاری برگزار شد مدیران این مجموعه به معرفی فعالیتها و سابقه ی اقدامات خود در حوزه سرمایه گذاری و فاینانس در 28 کشور دنیا در زمینه های انرژی، مدیریت منابع آب، نفت و گاز و پتروشیمی و ایجاد زیرساختها پرداختند و از اهداف و برنامه های خود برای فعالیت در فضای سرمایه گذاری در ایران مطالبی را مطرح نمودند.
سپس فضای سرمایه گذاری در کشور و قوانین و مقررات حاکم بر این موضوع و مزایا و مشوقهای قانونی در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاران خارجی به هیات برزیلی معرفی شد و تبادل نظر متقابل صورت پذیرفت و زمینه های همکاریهای مشترک با حضور نمایندگان وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، نفت و مناطق آزاد مورد بررسی قرار گرفت.
این هیات در خلال اقامت خود در ایران نشستهایی را با صاحبان پروژه های سرمایه گذاری و فعالان بخش خصوصی برگزار خواهد داشت.

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP