یازدهمین دوره اعطای جایزه بانک توسعه اسلامی برای مشارکت بانوان در پیشگیری و درمان سرطان

یازدهمین دوره اعطای جایزه بانک توسعه اسلامی برای مشارکت بانوان  در پیشگیری و درمان سرطان
حسب اعلام دفتر وامها، مجامع و موسسات بین المللی،  بانک توسعه اسلامی در نظر دارد به منظور شناسائی بانوان اثر گذار در زمینه های اقتصادی و اجتماعی در کشورهای عضو و تشویق ایشان برای افزایش مشارکت و نوآوری وبهبود شرایط زندگی و تحصیلی بانوان، جایزه نقدی به مبلغ 50هزار دلار  و  نشان افتخار و گواهینامه برای اشخاص حقیقی و جایزه ای معادل 100 هزار دلار برای موسسات و نهادهای برتر در زمینه مشارکت بانوان در حوزه پیشگیری و درمان سرطان اعطا نماید. 
 با توجه به شیوع بیماری سرطان در کشورهای اسلامی و بروز معلولیت های جسمی و ناباروری برای زنان و ابتلای سالانه بیش از 14 میلیون نفر به سرطان و مرگ و میر ناشی از آن، موضوع جایزه سالجاری "مشارکت بانوان در پیشگیری و کنترل سرطان "تعیین گردیده است که با توجه به نوآوری های ایجاد شده توسط زنان ،نسبت به بررسی مستندات و نتایج تحقیق داوطلبین و تعیین برنده نهایی از سوی کمیته منتخب بانک اقدام مینماید.
 رقابت داوطبین در دو بخش فردی و سازمانی،  بین موسسات معتبر وتخصصی در حوزه های پزشکی و پرستاری بالاخص در حوزه مبارزه با سرطان بوده  و مدیریت و انجام این پروژه های عملی و تحقیقاتی و مستند میبایست صرفاً توسط بانوان صورت پذیرفته باشد.   
 داوطلبین میبایست گزارش کامل از تحقیقات و پروژه های انجام شده به همراه مستندات شامل عکس و فیلم، مقالات، تقدیر نامه ها،بروشور و کاتالوگ ها ، مستندات اثر گذاری مستقیم این اقدامات در پیشگیری و بهبود سرطان در کشور که به تایید حداقل دو نفر از مدیران ارشد کشوری و تحقیقاتی و علمی رسیده باشد  به همراه فرم تکمیل شده و جزییات فعالیتهای فعلی محقق و تصویر مقالات درج شده در نشریات بین المللی ، حداکثر تا تاریخ 30 نوامبر  سالجاری (9آذر ماه )به کمیته جایزه بانک توسعه اسلامی به آدرس ایمیل prizeforwomen@isdb.org ارسال و یا به همراه کتابها و مقالات به آدرس بانک توسعه اسلامی مندرج در بروشورها و وب سایت ارسال نمایند. همچنین داوطلبین میتوانند جهت اخذ اطلاعات بیشتر به سایت بانک توسعه اسلامی به نشانی  www.isdb.org مراجعه یا با شماره تلفن 6466787-12-00966  تماس حاصل نمایند.  نتایج نهایی  رقابت بین 57 کشور عضو، در خلال اجلاس سالانه 2017 بانک توسعه اسلامی اعلام خواهد گردید.  
 
۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۶:۱۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP