در حاشیه بازدید مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی از پروژه های سرمایه گذاری فولاد استان کرمان:مشکلات طرحهای فولادی استان کرمان بحث و بررسی شد

در حاشیه بازدید مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی از پروژه های سرمایه گذاری فولاد  استان کرمان:مشکلات طرحهای فولادی استان کرمان  بحث و بررسی شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، سامان قاسمی مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی در بازدید از طرح های سرمایه گذاری استان کرمان ، از نزدیک در جریان پیشرفت کار طرح های سرمایه گذاری در شهر کرمان قرار گرفت و به بررسی مسائل و مشکلات سرمایه گذاران این استان پرداخت.


 
در این بازدید مدیران پروژه های مذکور ضمن تشریح فرایند تولید ، مشکلات و موانع موجود در راه اندازی و اجرای این طرحها از مدیرکل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی درخواست مساعدت برای جذب سرمایه گذار خارجی در اجرای  این طرحها را داشتند.


به گزارش خبرنگار ما ، قاسمی در بازدید از  شرکتهای فولادی و همچنین شرکت  آلومینوم هزار  ، بر اهتمام جدی سازمان سرمایه گذاری در جهت معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان کرمان به سرمایه گذاران خارجی تاکید کرد.
مدیرکل سرمایه گذاریهای خارجی ضمن اعلام آمادگی و اهتمام جدی سازمان سرمایه گذاری برای جذب و هدایت سرمایه گذاران خارجی در طرحهای مذکور پیشنهادهایی برای حل مشکلات مطروحه را ارائه نمود.


لازم به ذکر است در جریان این سفر رییس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان کرمان و برخی از مسئولین منطقه ای به همراه مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی  حضور داشتندکه این نحوه حضور ،موجب دلگرمی بخش خصوصی و سرمایه گذاران خارجی را موجب شد.

۵ بهمن ۱۳۸۸ ۱۰:۳۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP