گزارش خبری ملاقات قائم مقام سازمان سرمایه گذاری با وزیر اقتصاد ایالت هسن آلمان

روز دوشنبه مورخ 29/6/1395 قائم مقام سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران با آقای طارق الوزیر وزیر اقتصاد ایالت هسن آلمان دیدار و مذاکره نمودند. در این دیدار وزیر اقتصاد آن ایالت را هیاتی متشکل از نمایندگان بخش‌ها و شرکتهای مختلف اقتصادی آن ایالت همراهی کردند. در این ملاقات قائم مقام سازمان ضمن معرفی و تشریح ساختار سازمان سرمایه گذاری به مزایا و قوانین سرمایه گذاری در جمهوری اسلامی ایران پرداختند. طرف آلمانی ضمن تاکید بر عزم شرکتهای آن ایالت برای سرمایه گذاری در ایران خواهان اعلام اولویتهای سرمایه گذاری و زمینه های همکاری بین شرکتهای دو کشور گردید.
در ادامه قائم مقام سازمان سرمایه گذاری مهمترین زمینه های همکاری را سرمایه گذاری در پروژه های آب و فاضلاب، مدیریت پسماند، کشاورزی، صنعت، پروژه های زیست محیطی، گردشگری و هتل سازی، حمل و نقل و انرژیهای تجدید پذیر اعلام نمود.
در پایان با اشاره به توانمندیهای ایالت هسن در زمینه شرکتهای کوچک و متوسط و خصوصی سازی بنگاههای اقتصادی، بر انتقال تجربیات طرفین در این زمینه تاکید نمود. طرف مقابل نیز ضمن استقبال از این پیشنهاد برای گسترش همکاریهای دوجانبه بویژه فعالیت و همکاری مشترک شرکتهای کوچک و متوسط و برگزاری دوره های آموزشی برای طرف ایرانی اعلام آمادگی نمود.  

۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP