برگزاری کارگاه آموزشی " آشنایی با سرمایه گذاری خارجی و تامین مالی بین المللی"

برگزاری کارگاه آموزشی " آشنایی با سرمایه گذاری خارجی و تامین مالی بین المللی"
برگزاری کارگاه آموزشی " آشنایی با سرمایه گذاری خارجی و تامین مالی بین المللی" به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری کارگاه آموزشی "آشنایی با سرمایه گذاری خارجی و تامین مالی بین‌المللی" روز یکشنبه 11 مهرماه با حضور نمایندگان بخش خصوصی و دستگاههای اجرائی در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان چهار محال و بختیاری برگزار گردید.
در این کارگاه روش‌های تامین مالی بین المللی، قوانین و مقررات و شیوه‌های اجرائی سرمایه‌گذاری خارجی، فرایند صدور مجوز سرمایه‌گذاری خارجی و شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و همچنین نحوه استفاده از خطوط اعتباری برای طرح‌های دولتی و غیر دولتی و تامین مالی از موسسات توسعه‌ای بین المللی توسط مدرسان برجسته سازمان سرمایه گذاری تشریح و تبیین گردید .
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان چهار محال و بختیاری نیز با تاکید بر ضرورت آشنایی بخشهای مرتبط استان با موضوع سرمایه گذاری و تامین مالی بین المللی ، برگزاری دوره‌های آموزشی در این زمینه را برای ارتقای سطح دانش علمی و عملی کارشناسان، مدیران و مسئولان برای توسعه استان و جذب منابع مالی مناسب ارزیابی نمود.
۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP